Esmaspäev, 29. mai Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | prindi | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Politseikroonika  
  Reedel kell 16.25 teatas üks Kaarma valla elanik politseile, et tema ema õuele tuli taksoga Kuressaares elav naine, kes hakkas märatsema ning lõi katki ukseklaasi. Patrulli saabudes oli lärmaja lahkunud, juhtunuga tegeleb konstaabel.

Samal päeval kell 16.45 teatati, et Rehe tänaval kaupluse Rema 1000 uste vahel on kamp purjus noormehi, kellest üks sõimab külastajaid ja müüjaid. Prefektuuri viidi ja pandi kainenema 21-aastane Kuressaare elanik Margus K, kellele koostati protokoll ning määrati rahatrahv 530 krooni.

Laupäeval kella 15 paiku tülitas Ranna kaupluses purjus mees müüjaid ja häiris kaupluse tööd. Politsei koostas Kuressaare elanikule, 1954. a sündinud Jaan L-ile protokolli ja karistas 530-kroonise rahatrahviga.

Laupäeval laekus politseile teade, et Vaivere kooli on arvatavalt akna kaudu sisse murtud ning varastatud arvuti, televiisor ja võimendi.

Kell 19.56 teatas üks kuressaarlane, et tema elukoha trepil istub võõras purjus mees ega lähe ära. Kainenema viidi Salme valla elanik Tõnu H (s 1947), talle koostati protokoll ja määrati 530-kroonine rahatrahv.

Kell kell 20.11 teatati, et Tallinna 21 asuvale Linnavärava müügikioskile toimus kallaletung. Tumedates riietes ja maskiga mees lõi katki kioski klaasi ja nõudes raha. Raha mees ei saanud ja põgenes. Asjaga tegeleb politsei.

Kell 23 tuli prefektuuri 1982. a sündinud noormees, kes teatas, et tund aega varem tungisid talle piljardisaali juures kallale 4–5 tundmatut noormeest, kes peksid teda käte ja jalgadega. Kannatanu viidi esmaabi andmiseks haiglasse.

Pühapäeval kell 13.52 anti politseile teada, et Smuuli 4 juures kõnniteel aiaposti najal on purjus mees. Kuressaare elanik, 1932. a sündinud Harald O viidi kainenema. Samal päeval viidi kainerisse 37-aastane kuressaarlane, kes lõi Kopli tänaval puruks ühe korteri akna.

Pühapäeval kell 19.33 pidas politsei Kuressaare-Võhma-Panga tee 10,5. kilomeetril kinni 1962. a sündinud Kaarma valla elaniku, kes juhtis purjuspäi sõiduautot. Kuna mehele on kehtiv halduskaristus samaliigilise teo eest, alustati kriminaalmenetlust.

Kell 20.25 leidis üks naisterahvas Kuressaare-Kuivastu ringtee äärest väikese tüdruku ja tõi ta prefektuuri. Politseile luiskas laps, et et ei tea, kus elab, kuid tegelikult oli ta kodunt ära jooksnud. Seda põhjusel, et elab koos isaga, kuid tahab elada ema juures.
Politsei viis tüdruku koju, edasi tegeleb temaga alaealiste asjade komisjon.

Neljapäeval ja reedel toimus maakonnas politseioperatsioon “Alaealised ja avalik kord”, milles osales 16 politseiametnikku ja kolm abipolitseinikku. Kokku kontrolliti 60 tänavail viibivat alaealist, kellest seitse olid purjus.
 
  MM Meie Maa 27-03-2001  
 
Jaga | FacebookTwitter  |
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 

 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Kuressaare joogivesi on nüüd puhas (1)
» Kuressaare kraanivesi veel lõplikult kolibakterist puhas ei ole
» veel
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 3809 Veebimajutus: www.eq.ee