Esmaspäev, 29. mai Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | prindi | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Politseist  
  12. augustil kell 9.50 teatati liiklusõnnetusest Kõrgessaare vallas. Selgus, et alkoholijoobe jääknähtudega Andres ei suutnud valida oma seisundile ohutut sõidukiirust ja veeres kraavi. Inimvigastusi ei olnud. Sõiduauto Volkswagen Passat sai vigastusi.
Kell 12 laekus kodaniku avaldus temalt internetioksjonil raha väidetavas väljapetmises. Esialgsetel andmetel tegemist tsiviilõiguslike suhetega, milles puudub kriminaalkuriteo koosseis.

13. augustil kell 17.40 teatati Kõrgessare vallast Pihla külast seal liikuvast imelikust mehest. Tundmatu toimetati isiku tuvastamiseks politseisse. Selgus, et tegemist on vaimupuudega isikuga. Meedikute palvel toimetati haige Tallinna.

14. augustil kell 13 kutsuti politsei Kärdlas Hiiu tänavale, kus oli köögilaualt varastatud rahakott koos dokumentide, pangakaardi ja rahaga. Kahtlustatavana esitati endine elukaaslane. Asjaolud kontrollimisel.
Kell 15.23 kutsuti politsei Kärdla Keskväljakule, kus alkoholijoobes Aleksander tülitas teisi inimesi. Kuna tegemist invaliidsusgruppi omava isikuga (samuti langetõvehaigege), keda on keelatud kainenema paigutada, toimetati tülitaja väljakult ära koju.
Kell 23.10 kutsuti politsei Päästeameti kaudu Käinasse, kus väidetavalt korterinaaber märatses. Kohapeal selgus, et väljakutsuja oli ise alkoholijoobes. Märatsemise fakti ei nähtunud korteris ega mujal, sest väidetav märatseja magas ning temal alkoholijoobe tunnuseid ei olnud.
15. augustil kell 13 magas tugevas alkoholijoobes Aleksander Kärdla Keskväljakul. Toimetati koju ja vormistati haldusõiguserikkumise protokoll saatmiseks Hiiu Maakohtusse.
Kell 16.30 avastati Kärdla Keskväljakul alkoholijoobes autot juhtiv Peet. Autol puudusid kohustuslik liikluskindustus ja tehnoülevaatuse läbimine. Juhtimine peatati ja vormistati haldusõiguserikkumise protokoll.

16. augustil kell 1.05 kutsuti politsei Kärdlas Hiiu tänava elamusse, kus alkoholijoobes elukaaslane Tõnis rikkus kodurahu. Politsei juuresolekul toimus leppimine.

17. augustil kell 8.40 teatati veoauto GAZ - 53 ärandamisest. Veoauto leiti Tahkuna piirkonnast. Ärandajaks oli korduvalt samalaadsete tegevuste eest kohtuekspertide poolt süüdimatuks tunnistatud noormees, kelle suhtes kriminaalmenetlus kuulub lõpetamisele. Õnneks seekord jäi ka auto terveks. Ärge jätke lahkudes süütevõtmeid autodele ette !
Kell 15.32 kutsuti politsei Kalana külla kahurimürskude avastamise kohale. Ohupiirkond piirati lintidega ja võeti politsei valve alla kuni järgmisel päeval demineerijate tulekuni. Appi tulid Kaitseliidu mehed valvama, kellele suur tänu abi eest.

18. augustil kell 5.04 kutsuti politsei Kõrgessaarde, kus korterist kostev vali muusika ei lasknud teisi inimesi magada.
Kell 14.15 leiti Pühalepa vallas Tempa külas surnud mees. Tuvastati, et tegemist ei olnud kuriteoga.
Kell 14.24 teatati Tahkuna majakast lahkunud seltskonnast, kes omavolitses, minnes majakasse üles ja tekitades konflikti. Toimkonna eelmisele väljakutsele sõidu tõttu ei õnnestunud omavolitsejaid kohe tabada. Seni ei ole õnnestunud koostada süüdlastele veel haldusõiguserikkumise protokolle.
Kell 20.35 kutsuti politsei liiklusõnnetuse kohale Käina vallas Orjakus. Teisele autole külje sisse tagurdanud ¨iguli juht lahkus omavoliliselt sündmuskohalt. Isik on teada ja võetakse haldusvastutusele.
Kell 22 kutsus anonüümne helistaja politseitoimkonna Putkastesse, kus mehed kiusavat noort tüdrukut. Mehed olid olemas ja isegi nendest ühe süles tüdruk, kes oli ametis selle mehe embamisega ning politseiga suhelda ei tahtnud.
Öösel kell 2.25 avastati sihitult Kärdlas liikuv pisut veidralt käituv lapseealise välimusega neiu, kes toimetati isiku tuvastamiseks politseisse. Selgus, et tegemist kõne- ja psüühikahäiretega üliõpilastunnistust omava isikuga, kes viidi haiglasse meedikute hoole alla.
 
  KARLA KILK, ülemkomissar Hiiu Leht 23-08-2002  
 
Jaga | FacebookTwitter  |
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 

 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» veel
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 4110 Veebimajutus: www.eq.ee