www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=6651&kat=1
Saaremaa võrkpallurid osalevad rahvusvahelisel turniiril

Reedel Balti liigas võistlemist alustava Eesti meisternaiskonna Milstrandi ridades teevad kaasa ka saarlased Triin Haidla ja Keesi Pära.

Möödunud nädalavahetusel Riias avalöögi teinud naiste võrkpalli Balti Liiga jõuab sellel nädalavahetusel mängudega Eestisse. AS Milstrand/Viimsi Võrkpalliklubi mängib kolme päeva jooksul Soome Salon Viesti, Rootsi Örebro ja Läti Stalkersiga.

Tänavu noorenduskuuri läbi teinud Eesti viimaste aastate meistri Milstrandi koosseisus jätkava Triin Haidla kõrval on naiskonnaga tänavu liitunud ka eelmisel aastal õpingutele pühendunud ja nüüd taas võrkpalli mängima hakanud Keesi Pära.

Treener Anu Karavajeva sõnul on tulevikku arvesse võttes naiskonnaga liitunud mitmed noored mängijad. “Põlvkondade vahetus on vältimatu ja raske on leida paremat momenti kui pärast kahte edukat hooaega,” ütles ta Vollelehes.

Triin Haidla sõnul enne hooaja algust suuri plaane ei tehtud, kuna naiskonnaga liitus palju noori. “Nüüd oleme kuu aega koos mänginud ja võistkonna noored on päris hakkajad,” täheldas Haidla, lisades, et esimesetempo ründaja kohapeal on Keesi Pära väga hea. “Treeneri hinnangul on ta vajalik mängija, kelle oskusi läheb naiskonnal palju vaja.

Anu Karavajeva sõnul on osalemine Balti liigas võimalus aidata kaasa tulevase rahvusnaiskonna komplekteerimisele.

ALVER KIVI Meie Maa 12-10-2001