www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=6461&kat=1
Saaremaa sportlased võtavad suuna Guernseyle

Kolmapäeval koos viibinud Saaremaa Saarte Mängude Assotsiatsiooni üldkoosolek valis uue juhatuse, kelle ülesandeks on kindlustada sportlaste osavõtt kahe aasta pärast Guernseyl toimuvatest Saarte mängudest.

Staadioni hotellis toimunud SSMA üldkoosolekul valiti juhatusse Raivo Kallas, Riho Räim, Priit Heinsoo, Mart Mäeker, Kalmer Poopuu, Kristjan Leedo ja Urmas Treiel, kes endi hulgast valivad ka esimehe.

Kaks aastat SSMA juhatuse esimees olnud ja nüüd peakomiteesse kuuluv Jaan Lember avaldas uue juhatuse üle headmeelt. “Tegu on teotahteliste meestega, kes kõik on näidanud, et nad suudavad ja soovivad seda tööd teha,” märkis Lember.

Juhatuse liikme Raivo Kallase sõnul on tööpõld lai. “Kaks aastat on vaja tõsiselt tööd teha ja loodame, et töö sponsoritega kujuneb seekord viljakamaks,” lausus ta.

Lisaks finantside leidmisele peab SSMA uus juhatus lahendama delegatsiooni sõiduvõimalused Guernseyle. “Võimalike variantidena on olnud juba arutlusel lend lennukiga või sõit bussiga,” rääkis Kallas.

Esialgsete kokkulepete kohaselt majutatakse saarlased Guernseyl kämpingusse, kus ööpäev koos hommikusöögiga maksab 15 naela.

Oktoobrikuu lõpuks peab olema välja valitud spordiala, kellele taotletakse treeneriprojekti raames NatWest pangalt 2000 naela suurust toetust.

ALVER KIVI Meie Maa 28-09-2001