www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=6239&kat=1
FC Kuressaare väljalangemise äärel

FC Kuressaare 0:5 kaotus pühapäeval Kohtla-Järvel sealsele Lootuse meeskonnale vähendas oluliselt meeskonna võimalusi jätkata tuleval aastal meistriliigas.

FC Kuressaare kapten Priit Reiska ütles Meie Maale, et põhimõtteliselt ei ole meistriliigaga veel hüvasti jäetud, aga väljalangemine on tõenäoline. “Reaalselt võttes läheb järjest raskemaks,” tõdes kapten, kelle sõnul on raskusi eelseisvateks kohtumisteks meeskonna motiveerimisel.

Seni kahekümne vooruga vaid kaks võitu saanud ja turniiritabelis viimasel kohal oleval FC Kuressaarel on seniste mängude tulemusi arvestades väga raske edestada eelviimasel kohal olevat Kohtla-Järve Lootust, kellele suur allajäämine meeskonna edulootusi kahandas.

Priit Reiska sõnul ei näidanud meeskond Lootuse vastu oma paremat mängu. “Esimesed kolm väravat tulid kaitsjate vigadest, sellistest mida ei tohi teha ja pärast polnud enam midagi parata,” märkis ta.

Meeskonna kehva esinemise peamise põhjusena toob Reiska välja kogenematu kaitseliini. “Meistriliigas mängimiseks on taha vaja kogenud mehi. Praegu tehakse liialt palju selliseid vigu, mida teha ei tohi. Väravavaht on küll hea, aga ega temast ka üksi ei piisa ja teinekord on ka Rene Kaasil kehv päev,” lausus kapten.

ALVER KIVI Meie Maa 11-09-2001