www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=6238&kat=1
Muhumaa JK sai Haapsalus kuuenda võidu

Esimese poolaja viimasel minutil Maikko Mölderi karistuslöögist sündinud värav tõi Muhumaa JK-le 1:0 võidu FC Hiiu Kaluri üle.

Laupäeval Haapsalu staadionil toimunud mängus leidis pall hiidlaste väravasse tee ründaja Maikko Mölderi 28 meetrilt sooritatud karistuslöögist, kui libedal murul põrkas pall enne Hiiu Kaluri väravavahti maha ja lendas siis väravasse.

Muhumaa JK treener Jan Vazhinski hindas Maikko Mölderi soorituse väga ilusaks. “Ta näitas, et oskab ka standardolukordi ilusti kasutada,” lausus treener, kelle sõnul oli ründajal ka teisel poolajal võimalus karistuslöögist värav lüüa, kuid vastaste väravavahil õnnestus pealelöök tõrjuda.

Kuna meeskonnal oli mitmete põhitegijate puudumisel probleeme koosseisuga siis loovutati initsiatiiv teadlikult vastastele ja rajati oma mäng vasturünnakutele. “Teises liigas pole ühtegi meeskonda, kes oskaks terve mängu rünnata,” põhjendas taktikavalikut Vazhinski, kelle sõnul suutsid hiidlased luua vaid kaks ohtlikku olukorda, mis väravavaht Mihkel Aksalu tõrjus.

“Meeskond säilitas mängudistsipliini ja tegutses selles osas ideaalilähedaselt,” kiitis Jan Vazhinski oma hoolealuste tegevust.

ALVER KIVI Meie Maa 11-09-2001