www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=6126&kat=1
Õue tuli korraga ligi 200 kuressaarlast

Eile õhtupoolikul tuli Kuressaare Rohu tänava lastepäevakodu õue ligi 200 inimest, mis oli üritustesarja “Tule õue” korraldajaile meeldivaks üllatuseks.

Taas oli kaasa löömas eakaim selles sarjas osaleja, 85-aastane Julius Mark, ikka ja jälle oli kohal perekond Tamm.

Sportlike eluviiside harrastajaid on Kuressaares palju ja kõik, kes uudses liikumises kaasa löönud, pole kiitusega kitsi olnud.
Pereema Signe Tamm ütles Meie Maale, et iga üritus oli omanäoline ja kõigile pereliikmeile võimetekohane. Ja mis samuti tähtis. Need ei olnud üksnes sportlikud matkad, jalgrattasõidud või muud sarnased aktiivsed tegevused. Neil neljapäevaõhtutel tutvustati kuressaarlastele põhjalikumalt ka kodulinna. Paljudki osalejad said juurde uusi teadmisi ja oma silmaga näha midagi uut.

Kuressaare linnavalitsuse terviseedendamise spetsialist Evi Vanem jäi ise ka rahule. Oli kaastulijaid, oli neid, kes panid toetamiseks õla alla. Kokkuvõttes võib julgelt öelda, et asi õnnestus.

Aastakümnepikkuste matkakogemustega Julius Mark soovitas vaid samas vaimus edasi tegutseda. Signe Tamm arvas, et kui midagi taolist edasi korraldatakse, siis nende pere on kindlasti osalejate hulgas.

Evi Vanema sõnul on septembriski mitmeid huvitavaid ettevõtmisi ees ootamas. Üheks näiteks tõi ta kohe autovaba päeva 22. septembril, korraldatakse rattasõite jne.

Eile said tänukirjad ja meened nii korraldajad kui ka aktiivsemad osalejad. Väikemehed ja tüdrukud tundsid rõõmu lasteaia atraktsioonidest ning uuenenud mänguväljakust. Nüüdsest saavad seda õhtuti kasutada kõik soovijad.

Aare Laine Meie Maa 31-08-2001