www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=56111&kat=3
Austria parlamendis kasutati COVID-19 kiirtesti CocaCola peal test osutus positiivseks

Austria parlamendiliige paljastas valitsuse COVID-19 testide defektid, näidates parlamendis, kuidas klaas Coca Cola-t oli COVID-19 suhtes positiivne.
Reedel Viinis peetud kohtumise filmimaterjalina toob FPO peasekretär Michael Schnedlitz poodiumile klaasi Coca Cola-t. Poliitik tilgutas kiirtestile paar tilka koolat. Kolm minutit hiljem näitas test tulemust: Coca Cola oli COVID-19 positiivne.
Pärast positiivse tulemuse demonstreerimist jätkab Schnedlitz nimetades teste maksumaksja ressursside raiskamiseks: "Härra. President, meil on nüüd tõenäoliselt probleem, meil on parlamendis positiivne koroonatest, nimelt käivitas see koola positiivse koroonatesti. Ma ei tea, kuidas sellega nüüd toime tulla! Selliste asjadega viskame kümneid miljonid maksuraha aknast välja, selle asemel et pakkuda vanuritele ja hooldekodudele tegelikku kaitset, selle asemel et investeerida raha meie haiglatesse.
Koroona masstestimised on väärtusetud! Seda näitas ka parlamendis tehtud lihtne katse, kus koolal oli positiivne tulemus! Kuid see valitsus kulutab kümneid miljoneid maksuraha just nende testide peale. ”
Kevadel otsustas Tansaania president John Magufuli, kes hakkas Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO)-d kahtlustama, ise teste uurida. Ta saatis testimiseks WHO-le proovid kitsest, papaiast ja vutist, mis kõik olid COVID-19 positiivsed.
Sellise tohutu COVID-19 valepositiivsete juhtumite skandaali tõttu on Austraalia valitsus tühistanud miljardi dollari koroonaviiruse vaktsiinilepingu. Austraalia biotehnoloogiaettevõttega CSL Limited, mille alusel pidi tarnitama 51 miljonit doosi Covid-19 vaktsiini.
Tuleb märkida, et Portugali apellatsioonikohus otsustas, et PCR-testid ei ole usaldusväärsed ja inimeste karantiinimine üksnes PCR-testi alusel on ebaseaduslik.


SR Saarlane.ee 15-12-2020