www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=4486&kat=1
Päästeteenistuses

Esmaspäeval 17.49 sai Saaremaa päästeteenistus teate autoavariist Kuressaare-Võhma teelt, kus 27. kilomeetril oli sõiduauto VAZ kaotanud juhitavuse ning sõitnud vastu puud.

Autojuht oli autosse kinni kiilunud ja vigastatud. Kohale saadetud Kuressaare keskkomando meeskond vabastas kannatanu, kasutades selleks hüdraulisi lõikeriistu, millega eemaldati auto katus. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse.

Pühapäeval 15.59 teatati põlengust Leisi vallas Veske külas, kus kulupõletamine oli väljunud kontrolli alt. Kulupõlengu 0,6 hektari ulatuses likvideeris Leisi tugikomando.

Pühapäeval põles kulu ka Lahe teel. Oletatavasti laste mängust tulega alguse saanud kulupõlengu kahe hektari ulatuses likvideeris Kuressaare keskomando meeskond kahe kustutusautoga.

Laupäeval teatati päästeteenistuse häirekeskusele, et Pihtla vallas on metsatöödel jäänud langetatud puu alla meesterahvas ning vajatakse kiiresti abi. Väljasõitnud Kuressaare keskkomando tuletõrjujad-päästjad vabastasid mehe puu alt, kuid mees oli juba surnud saadud vigastustesse.

MM Meie Maa 25-04-2001