www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=3827&kat=1
Lauamängude mitmevõistlejad Pärnus kuue hulgas

Laupäeval käisid Pärnus võistlemas hetkel maakonna meistrivõistluste liidergruppi kuuluvad kolm lauamängude mitmevõistlejat, et võtta osa Pärnumaa lahtistest meistrivõistlustest.

Kuna viimati käidi mandril võistlemas rohkem kui kümne aasta eest, siis puudus ülevaade vastaste oskustest ja üldisest tasemest. siinkohal võib kohe märkida, et saarlastel läks üle ootuste hästi, kuna mõne üksiku erandiga olid võistlustel esindatud kogu vabariigi paremad mängijad.

Võistlusel, kuhu registreerus 16 mitmevõistlejat, tuli šveitsi süteemis toimunud 7 vooru järel võitjaks 1998. ja 2000. aasta Eesti meister Valter Viisut Kehtnast, kes kogus 39 punkti 56-st võimalikust.

Kiiduväärse teise koha sai kuressaarlane Villu Kallas, kes jäi võitjast maha kolme punktiga (male 7, kabe 11, koroona 9 ja lauatennis 9 punkti).
Maakonna meistrivõistluste liider Rein Kirst Laimjalast oli 34,5 punktiga kolmas (male 9,5; kabe 9; koroona 6; lauatennis 10 punkti).
Gunnar Usin saavutas võistlusel kuuenda koha (male 7,5; kabe 3,5; koroona 7 ja lauatennis 12 punkti).

Meie mehed jäid oma mänguga rahule ja see võistlus oli heaks luurelkäiguks kuu aja pärast samas peetavaid Eesti meistrivõistlusi silmas pidades.

GUNNAR USIN Meie Maa 13-03-2001