www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=3665&kat=1
Politseikroonika

Esmaspäeval kell 13.45 anti politseile teada, et Rohu 5, kummiremonditöökoja ees seisvasse sõiduautosse VAZ 2101 on sisse murtud.

Sama päeva õhtul teatati, et Hariduse tänaval ühest hoovimajast kostab kõva lärmi. Politseipatrull leidis eest 14-aastase Leisi vallas elava tütarlapse, kelle joobeks mõõdeti 2,05 promilli. Tüdruk enti üle vanematele ja ta peab minema noorsoopolitseiniku jutule.

Teisipäeva hommikul teatati politseile, et Ringtee 14 on veoautolt KAMAZ öösel ära varastatud aku ja kütust. Avaldust ei soovitud esitada.

Teisipäeval laekus politseile avaldus selle kohta, et 22. veebruaril kell 15 tungiti Saaremaa ühisgümnaasiumi juures kallale 14-aastasele poisile ja tekitati talle kehavigastusi. Politsei alustas kriminaalmenetlust.

Teisipäeval kell 16.10 anti politseile teada, et Tallinna 27 asuvas parklas sõitis sõiduautole Suzuki Baleno otsa dziip, mis lahkus sündmuskohalt. Politsei tegi kindlaks, et auto omanik on 31-aastane Valjala valla elanik.

Ööl vastu kolmapäeva kell 2.15 pidas politseipatrull Kuressaare-Kihelkonna- Veere tee 9. km-l kinni auto, mida juhtis 44-aastane Kärla vallas elav mees. Mehel on alkoholijoobes juhtimise eest kehtiv halduskaristus ja seetõttu alustas politsei kriminaalmenetlust.

MM Meie Maa 01-03-2001