www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=30938&kat=1
Aasta õpetaja on Kadi Tänav Tänak

Saare maavalitsuse komisjon valis eelmisel neljapäeval tänavuseks maakonna aasta õpetajaks Kuressaare Vanalinna kooli õpetaja Kadi Tänav Tänaku.

Saare maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Raivo Peeters ütles, et Kadi Tänav Tänak töötab Kuressaare Vanalinna koolis alates 1994. aastast klassiõpetajana ja kehalise kasvatuse õpetajana.

“Aastate jooksul on tema käe all üles sirgunud terve hulk noori inimesi, kes lisaks koolitarkusele on omandanud teadmisi lavakunsti vallas, esinenud paljudel kultuuriüritustel ning jõudes vanemasse kooliastmesse, on jätkanud algklassides alustatuga. Tema klassis õppinud lapsed on loovad ja avatud, elujaatavad ja optimistlikud,” teatas Raivo Peeters.

Kuressaare Vanalinna kooli õpilaste massiline osavõtt spordiüritustest on saanud traditsiooniks paljus just tänu Kadi Tänav Tänakule. Ta on oodatud osaleja jooksuvõistlustel kogu oma perekonnaga. Nii tütrest kui ka pojast on sirgunud tublid ja tahtejõulised õppurid, kelle sportlikud tulemused on sageli auhinnaväärilised olnud.

MM / Meie Maa 18-09-2007