www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=3082&kat=1
Politseikroonika

Esmaspäeval sai politsei avalduse selle kohta, et ajavahemikul 1.-23.detsembrini varastati OÜ Mariann PO ruumidest Eesti Telefonile kuuluv fiks-mobiil terminaliseade NOKIA 09I.

Teisipäeval laekus politseile avaldus, mille kohaselt eelmisel päeval varastati Kihelkonna vallas Kihelkonna alajaama piirkonna Pidula fiiderist kolm mastivahet madalpinge liinijuhet. Vargusega tekitati Eesti Energiale materiaalset kahju 6099 krooni.

Samal päeval tegi politseile kriminaalasja algatamiseks avalduse Saaremaa Tarbijate Ühistu. Ettevõttele tekitati ööl vastu 12. jaanuari 500 krooni materiaalset kahju, kui üritati sisse murda Kuurhoone kohvikusse ja seda tehes lõhuti aknaklaas.

AS Pikse Kaubandus tegi aga politseile avalduse selle kohta, et 13. jaanuaril murti sisse firmale kuuluvasse Aste kauplusesse, lõhuti ära tabas olnud uks ning varastati kuus pudelit õlut.
Varguse ja lõhkumisega tekitati firmale ligi 400 krooni kahju.

Teisipäeval toimetasid politseinikud Kuressaare bussijaamast koju purjus Jako E (34), kes oli bussijaama perroonil magama jäänud.

Edu kaupluses peeti samal õhtul kinni 30-aastane Kuressaare mees Andrus J, kes üritas varastada liitrist Saaremaa viina (maksumus 139 krooni). Andrus oli purjus ja ta pandi kainerisse.

Teisipäeval kell 23.06 teatati Kärla vallast politseile, et purjus Raivo K laamendab ja vehib raudkangiga. 47-aastane Leisi valla elanik viidi kainenema.

MM Meie Maa 18-01-2001