www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=30708&kat=1
Noor naine suri kaaslaste käte vahel

Laupäeva varahommikul kella poole kuue paiku suri tänaval Kuressaare kesklinnas 23-aastane naine, kes oli alles paar tundi varem ööklubis aega veetnud.

Naise kaaslaste sõnul kurtis too äkki, et tunneb end kehvasti, kirjutab Oma Saar.

„Ta istus kõnniteeservale ja oksendas,” rääkis üks kaaslastest. Arvates, et tegu on alkoholist tingitud pööritusega, telliti takso, et naine koju viia. Taksojuht aga keeldus klienti peale võtmast ning sõitis lihtsalt minema.

Veidi aja pärast tekkisid tüdrukul juba krambid ja kahtlustades langetõvehoogu kutsus kaaslane kohale kiirabi. Enne kiirabi saabumist halvenes tüdruku seisund järsult, mistõttu võeti veel kord telefonitsi kiirabiga ühendust, et saada kannatanu abistamiseks juhtnööre.

„Mulle öeldi, et ma toru ära ei paneks ja kästi kontrollida, kas pulss lööb. Ma ei tea, kas ma ei leidnud pulssi või seda selleks hetkeks enam ei olnud,” meenutab kaaslane. Hetke pärast kohale jõudnud kiirabitöötajal jäi üle konstateerida vaid neiu surma.
Politsei veel juhtunu kohta kommentaare anda ei saanud, sest oodatakse lahangu tulemusi. Väliseid vägivalla tundemärke naisel ei tuvastatud ja politsei tegutseb edasi vastavalt lahangu tulemustele.

OS / Delfi 27-08-2007