www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=30337&kat=1
Kaheksas Õllemoto tuleb mootorimürinal

Järgmisel reedel, 20. juulil algab traditsiooniline Õllemoto, seekord juba kaheksandat korda.

Õllemoto korraldaja Andi Roost kutsub rahvast tsiklite paraadist ja võistlusest osa saama. Roost ütleb, et teeb üritust ikka selleks, et rahval ja tsiklimeestel huvitav oleks. Igal aastal on tsikliarmastajad saarlasi elevile ajanud, ega muidu inimesed akendele ja tänavatele koguneks, et tsiklite paraadi oma silmaga näha. Roost nentis, et kui ta Õllemotoga alustas, oli mootorrattureid kokku 30, eelmisel aastal aga juba üle 400.

Tsiklimeeste eripraam tuleb kell 14 Virtsust, nii et Muhu inimestel avaneb võimalus tervet praamitäit tsiklimehi ja -naisi vuramas näha.

Reedel kell 15.30–17 saavad huvilised tsiklitega tutvuda Kuressaares sanatooriumide Meri ja Rüütli parklas. Pärast seda on inimestel taas võimalus osa saada tsiklite paraadist, mis stardib kell 17 Kuressaarest ja suundub Leisi poole.

Laupäeval toimuvad Õlletoobri platsil tsiklite ja motomeeste(naiste) võistlused.

Roost vajab ka nelja poissi ja nelja tüdrukut, kes oleksid mõõduka tasu eest nõus tööd tegema. Vähemalt 16-aastased neiud on oodatud pileteid müüma ning noormehed ehitama. Ühendust tuleks võtta aadressil andi@karlifoto.ee

Samuti oleks Roosta sõnul vaja firmasid, kes on nõus toetama auhindadega võistluste tarbeks, olgu nendeks siis kas või nokamütsid ja T-särgid.

Merje Pors Meie Maa 12-07-2007