www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=2978&kat=1
STÜ jäi Viljandis Amerile kindlalt alla

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste II liiga turniiril kaotas Saaremaa Tarbijate Ühistu meeskond laupäeval Viljandis sealsele Amerile 0:3 (23:25, 22:25, 21:25.)

Meeskonna treeneri Edgar Haaviku sõnul ei saadud oma mängu korralikult käima. "Praktiliselt kogu aeg olime tagaajaja rollis," lausus ta, lisades, et kolmandas geimis hakkas nagu minema, aga andsime võimaluse edu saavutamiseks käest. "Vastane tegutses küllaltki aktiivselt ja kiirelt, samal ajal kui meie kaitsemäng jättis soovida."

Teise liiga meistrivõistlustel turniiritabeli keskel oleva Saaremaa Tarbijate Ühistu meeskonna tegutsemine on sel hooajal olnud heitlik ja kulgenud vahelduva eduga. "Mäng jätab praegu paremat soovida," märkis Haavik, kes ei oska öelda millest see tuleb. "Pool võistkonda on meil mandrilt ja see jätab kokkumängule oma jälje." Eriliseks muretsemiseks ei näe treener siiski põhjust. "Otsustavad mängud tulevad alles veerandfinaalis ja kuigi see ei ole kaotustele õigustuseks, eks me praegu natuke passime ka," täheldas Haavik. "Hetkel on oluline saada hea stardipositsioon poolfinaaliks ja selles graafikus me praegu oleme."

ALVER KIVI Meie Maa 09-01-2001