www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=28558&kat=1
Olerexi parkla juurde rajatakse automaat-pesula ja 24 tundi avatud kiirsöögikoht

Ringtee ääres asuv Saare Olerexi tankla kavandab kevadel rajada Kuressaarde moodsaima automaatpesula ning seejärel ehitada tankla juurde linna ainsa ööpäevaringse toitlustuskoha.

“Asjaolude soodsa kokkulangemise korral avame tehniliselt Saaremaa moodsaima pesula kevadhooaja jooksul,” kinnitas Olerexi tanklaketi turundusjuht Antti Moppel. “See eeldab siiski seda, et nii ehitustööd kui ka seadme tarne ja paigaldus toimiksid sujuvalt ning ühes rütmis.”

Pesula peab olema tippkvaliteediga

Olerex on tänaseks jõudnud ettevalmistustöödega poole peale. Valmistutakse pesularuumi põranda valamiseks, seejärel saab hakata rajama seadmetele vajalikke abiruume ja täpsustada pesuseadme tarne aega.

Pesula rajatakse tankla olemasolevatesse ruumidesse praeguse õlilao asemele. “Pesulaseadme valikul oleme seadnud kolm põhitingimust: pesuseade peab olema täisautomaatne ja võimaldama nii survepesu, harjapesu kui ka kombineeritud pesutsüklit,” osutas Antti Moppel. “Pesula valmistaja peab kuuluma oma ala tippude hulka ja seade peab olema selle valmistaja üks tippmudelitest. Euroopas on väga tugevad autopesulate tootjad Saksamaal, Itaalias, Soomes ja Hispaanias, nende hulgast valiku teemegi.”

Kuna tankla ise on avatud ööpäevaringselt, saab autopesu eest tasuda müügisaalis. Seega saab autojuht korraga tasuda nii tangitud kütuse, ostetud tanklakaupade kui ka autopesu eest. Tasumiseks sobib nii sularaha, Olerexi krediitkaart kui ka kõik pangakaardid. Operaatorilt saadud autopesukaart sisestatakse pesula ukse juures olevasse terminali. Pärast auto sõitmist pesulasse käivitub soovitud pesuprogramm.

Peetri Pizza võib laieneda Saaremaale

Antti Moppeli sõnul ootab Saare Olerexi tanklat tänavu ees mitu muudatust. Nii paigaldati aasta alguses tanklasse uudsel põhimõttel töötav autotolmuimeja ja rehvidesse õhu pumpamise seade, kus klaviatuuril on võimalik soovitud rõhk rehvis ette anda ja rehvid automaatselt kuni selle rõhu saavutamiseni täis pumbata.

Pärast automaatpesula valmimist on aga kavas hakata rajama tankla juurde Kuressaare ainsat ööpäevaringselt lahti olevat kiirsöögikohta.

“ Seoses tankla suure külastatavusega soovime klientidele hakata pakkuma ka võimalust osta kaasa mitmesugust kiirtoitu;” lausus Moppel. “Ühe võimalusena, eristumaks standardse hot-dog’i ja hamburgeri pakkujatest, näeme värsket, kohapeal valmistatud pitsat, mis eeldab tanklahoonele juurdeehituse tegemist.“

Meie Maa andmetel on juttu olnud Peetri Pizza keti laienemisest Kuressaarde.

Oliver Rand Meie Maa 12-02-2007