www.saarlane.ee/uudised/uudis.asp?newsid=2256&kat=1
Politseikroonika

Kütusepaaki peeti torpeedoks

Eelmisel laupäeval leiti Lümanda vallast Kotlandi küla lähedusest Muhanina neemel umbes 50 meetri kaugusel rannast meetrisügavusest veest torpeedotaoline ese. Esmaspäeval kohal käinud Saaremaa päästeteenistuse spetsialist tegi kindlaks, et tegu oli lennuki kütusepaagiga, milliseid on Saaremaal varemgi leitud.

VARAS JÄI VAHELE
Kaupluses Edu peeti teisipäeva hommikul kinni 12-aastane Priit H, kes oli varastanud tahvli sokolaadi, hinnaga 2.30. Nooruk anti üle vanematele.

NOORMEES SAI PEKSA
Kolmapäeva kell 00. 42 teatati päästeteenistusest politseile, et noormees nimega Raul oli linnas peksa saanud. Kannatanu ei soovinud kriminaalmenetluse alustamist ning tal ei olnud peksjate suhtes mingeid pretensioone.

MEES HÄIRIS BUSSIREISIJAID
Kolmapäeva õhtul teatati Kuressaare saabuvast Tallinna bussist, et bussis on purjus reisija, kes suitsetab ning häirib kaasreisijaid. Kainenema pandi Kernu valla elanik I. Kompus, keda karistati 690-kroonise rahatrahviga.

Neljapäeval toimetasid politseinikud Kuressaare bussijaama toitlustuskohast Siva2 Kuressaare haigla psühhiaatriaosakonda 44-aastase Paavo S-i.

LIIKLUSÕNNETUS UPAL
Eile hommikul kell 7 teatati liiklusõnnetusest Upa-Leisi mnt 3. km-l. Selgus, et Valga elanik Tarmo T juhitud sõiduauto Ford Scorpio oli kaotanud juhitavuse ning paiskunud teelt välja. Autojuht viidi Kuressaare haiglasse.

MM Meie Maa 28-10-2000