Kolmapäev, 8. veebruar Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Kuressaare aselinnapea firma rajab peatänavas pansionaadi  
 
Järgmised Viimased
21 kommentaari
 
 
Reet Pull siba@pott.net 22-03-01, 14:28:04
Kes ta siis on , kas ettevõtjast aselinnapea või aselinnapeast ettevõtja? Kas tavainimestel ka Kuressaares midagi teha lastakse?
-0   +0
Viljar Loor 22-03-01, 14:37:11
Kes Sul armas Reedukene seda tegamast keelab. Võta oma rahanatuke sukasäärest välja ja ole kaaslinlastele kasulik mõne uue töökoha loomisega. Ja jäta see nõme vingumine.
-0   +0
exsaarlane 22-03-01, 15:03:40
Mida siin vinguda- presidendi moodi <tule taevas appi> peab hyydma!!! Arvan juba, et Kuressaare linna omanik ongi Aarne Mustis! Saarlased vaadake ette järgmised valimised keda valite linnavolikokku - abilinnapeana ongi hea enda firma huvides volkogus otsuseid vastuvôtta! Mida kyll ytleb avaliku teenistuse ja korruptsiooni seadus? To: Viljar! Kas Sa arvad, et Kuressaares on veel vôimalik tavalisel inimesel maju kokku osta ja tôôkohti luua? Vôtaa oma silmaklapid peast ja ära kaitse <paronn>von mustist, pähh!
-0   +0
Vihmamees 22-03-01, 15:04:55
Aga ikkagi - milleks on vaja istuda kahel toolil korraga?? Varsti võtab ka muu maailm Kuressaarelt malli ning Bill Gates kandideerib MS-i bossina lisaks ka USA presidendiks ;))) Õnneks seda ei juhtu, kuna USAs on USA ja mitte Kolumbia seadused ;) Üldiselt - edukale ärimehele peaks piisama ühestainsast ametist. Kellel siis midagi selle vastu on, kui ta pansionaate ehitab.
-0   +0
Supelman supelman@supel.rand 22-03-01, 16:23:49
Ühest küljest - eks siin jälle mingi eetikaküsimus üles kerkib. Teisest küljest - virisejad ja näpuga näitajad kipuvad tõepoolest tavaliselt olema need , kes ise niikuinii mitte midagi ei tee ega teekski...
-0   +0
pupo 22-03-01, 18:09:29
Peale kõige muu on Aarne Mustis teinud ka kaks tütart.
-0   +0
Eesti Mees 22-03-01, 21:09:34
Vot see on MEES. Jõuab ikka kõike teha. Täiskohaga palka saada ja veel Firmasi juhtida. Kas see on ikka normaalne et Valitsusjuhid tohivad ettevõtteid omada. Mujal maailmas see nii ei ole ju (normaalsetes riikides)
-0   +0
elder 23-03-01, 01:53:23
nojahh, seal on ju valitsus vastupidiselt meile :)
-0   +0
Supelman pudelipost@supel.rand 23-03-01, 08:53:09
See see eetiline asja külg nüüd ongi.
-0   +0
Reet Pull siba@pott&ämber.net 23-03-01, 09:34:36
Viljarile! Ära pane pahaks , aga sõrulase rumalaim laps ka selliseid roppusi suhu ei võtaks , nagu sinu kommentaarist õhkub! Maksumaksjast kodanikuna eeldan , et üks aselinnapea tegeleb aselinnapea tegemistega , mitte ei kasuta oma ametoposti omale rikkuste kokkukühveldamispaigana! Info maksab ja see peaks sulle teada olema! Siseinfo kasutamine aga eeldab juba tegutsemist servapeal , kus ootavad triibulised sõbrad ja ruuduline päike! Ettevõtlusega kodulinnas olen tuttav nii isiklikult kui kõri veepinnal hoida püüdvate saatusekaaslaste kaudu! Kas tõesti arvad , et kui ühte välikohvikut püüan kesklinna rajada , siis Kuressaare Linnavalitsus mulle kahel käel müügiluba pakub? Õige mees teeb ikka ühte asja korralikult , sest mitu asja kukub s...tasti välja! Kumba kahest tööst sinuarvates Mustis korralikult teeb? Olen kogenud ja tuttavad samuti , et meie linnavalitsus vähe sellest , et väikeettevõtlust ei soosi vaid KÕIGI VÕIMALIKE vahenditega lausa räigelt takistab seda! Avalikumalt ei saa kahjuks kirjutada , sest tahaks oma lapsi toita ja mitte lausa mullatoidule minna!
-0   +0
Viljar Loor 23-03-01, 16:17:45
Aga Sa Reedu tee proovi ja paku mõni ilud koht välikohviku jaoks välja. Olen 100% kindel, et Sul lubatakse seda teha. Pakkuma seda muidugi keegi ei tule.
Selle eetikaga on nii, et eks me enamus kasutaksime seda infot oma kasuks. Mina küll vähemalt. Ja teise firma omanik võib sellel ametikohal olla. Või peaks kõik ametnikud oma osalused paariks aastaks maha müüma. See oleks täielik jaburdus.
-0   +0
Viljar Loor 23-03-01, 16:21:11
Ja veel. Sa Reet pidid ju tavaline inimene olema. Jutu põhjal see küll välja ei paista.
-0   +0
s. 23-03-01, 20:28:22
Sa Viljar oled vist Mustis ise või vähemalt tema sugulane, et teda nii innukalt kaitsed. Reeda jutt on 100% tõsi, tean seda isiklikust kogemusest.
-0   +0
Turuline 23-03-01, 23:49:30
Vähemalt kõiki Kuressaare turul tegutsenud väikeettevõtjaid on Mustis oma positsiooni abilinnapeana alatul kombel ahistanud, kulutades meeletult omatööaega nende sundimiseks maksma andamit sohikombel turu nn rentnikuks tehtud OÜ-le Kuressaare Turg, kelle "enampakkumisel" kokku lepitud rendisummat on linnavalitsus Mustise aktiivsel osavõtul mitmel korral alandanud!

Mäng käib seal selgelt ühte väravasse.
-0   +0
Teet Teet.Teet.001@mail.ee 23-03-01, 23:54:14
Laiemalt asjale vaadates tekib tunne, et ettevõtjaid ei tohiks üldse avalikku teenistusse lubada - ei riigi-, ei omavalitsusametnikuks. Varastavad, kuradid!

Viljar ju vihjab ka sellele, et mis te pirisete, trügige ise sinna ametisse ja tehke sedasama.

Teate, Eestimaal ei jätkugi paari valimise järel enam midagi krabada - kuhu need saamamehed siis lähevad - Euroliitu muidugi!
Nii et hoia alt, Euroopa, eesti "rahvateenrid" tulevad!
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2 - Järgmised >>  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (5)
» Erakonnad kulutavad valimiskampaaniale pool kuni 1,5 miljonit eurot (1)
» Professor: Eesti ei pruugi Vene elektrivõrgust lahti ühendamist märgatagi (12)
» Balti riigid suudaks Venemaa elektrikatkestuse korral kuni 12 tunniga ühenduda Euroopa võrguga (98)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 2744 Veebimajutus: www.eq.ee