Kolmapäev, 1. veebruar Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Kuressaare konverentsikeskust tahab ehitada viis firmat  
 
14 kommentaari
 
 
teadja 09-02-01, 11:05:48
Vean kihla, et konkursi võidab Tesman. Või kui võidab keegi teine, siis tingimuseks on Tesmani suurim allhange. Pange tähele!
-0   +0
info Mustisele 09-02-01, 11:35:30
Pakun omalt poolt, et allhanke näol saab keskmiselt rammusa kondi hambu ka AS Lääne. Siis hakkab toimima selline skeem, et üks Mändjalas elav kaljakaupmees annab infokesuse ümbruse haljastuseks natukse tasuta mulda ning siis AS Lääne ehitab selle kaljakaupmehe maja tasuta ükskord ometi valmis.
Aarne Mustis! Teiesugune aus inimene riigihanke komisjon annab endast kindlasti parima, et linna raha otstarbekalt kulutatakse.
Aarne! Ole tubli!
-0   +0
mees maalt 09-02-01, 13:47:05
Ka mul on selle asja kohta ühtteist öelda, aga natukese aja pärast. Jääge kuuldele.
-0   +0
mitteteadja 09-02-01, 15:50:46
...samas võib peaaegu et kihla vedada selle peale, et ülalpool sõna võtnud kommentaatorid teavad täpselt KES peaks tegelikult konkursi "võitma", et rahad oleks "optimaalselt" kasutatud. Saaremaal on ju kõik kellegi sugulased või vähemalt sõbrad :)))))))))
-0   +0
linnakodanik 09-02-01, 16:58:51
libapoliitikud ja libamajandusmehed olete te toredad küll
kord ei kõlba et konkurssi ei ole, kord et jälle on aga ikka ette otsustatud. tulge põõsast välja ja hakake ka midagi ära tegema ja ärge seal põõsas vaid ähkige ja paha haisu laske.
linnakodanik, kes sugugi ei ole linnaametnik nagu ekslikult varem arvatud.
P.S. ma kardan, et ametnikel pple teiesugustega jagelemiseks üldse aega, seepärast jääb see minusuguste ajaomajate asjaks.
-0   +0
saiake 09-02-01, 17:16:00
Nunuu, kahtlane kõnepruuk.
-0   +0
Hacker 09-02-01, 17:21:07
Yoyoo, linnaametnikel ple rahajagamise kestel aega arvutisse powerit lasta. Ja nende HDD koos linnakodaniku RAM'iga on lootusetult kinni jooxnud. Linnakodanik, pliis, tee shut down ja seejärel format C:
-0   +0
mees maalt 09-02-01, 18:21:52
Linnakodanik võiks kirjavahemärkide õppimisele tähelepanu pöörata. Jätab oma kirjavigade ja tallalakkumisega kaunis kohtlase mulje. Paranda, kui eksin.
-0   +0
Samuel 09-02-01, 18:55:07
to linnakodanik
Oled vist juba korduvalt maininud et tulge ikka kõik põõsast välja tehke ise kah midagi ära. Mis see suur midagi on mille sina siis korda oled saatnud?
-0   +0
mees maalt 12-02-01, 16:45:38
Päris huvitavad skeemid on välja pakkunud infoandja. Sellega seoses tuleb aga meelde eelmise suve mullahunnikud staadioni juures ja vanalinna kooli taga. Väidetavalt Aldi maapäält. Aga tehingu neljas osapool, peale Aldi Lääne ehituse ja Linnavalitsuse oli ka Saare EPT, mille üks suuraktsionär on Saare Kalur. Skeem on keeruliseks aetud otsade matmise pärast. Palju see mullapull linnale maksma läks, sellest ajalugu vaikib. Ja loomulikult jääbki vaikima, kui mõni ärksam seda mulla alt välja ei kaeva.
Siit on ka selgeks saanud, miks linnapea ripub nagu kala Saare Kaluri vennikeste konksu küljes - tahaks ää minna, aga ei saa, konks liiga sügavale ahmatud. Selge, et see pole ainus tehing. Küll kõik ükshaaval päevavalgele tulevad.
-0   +0
avantüür 12-02-01, 22:23:23
Üle kõige meeldib mulle kommentaatoritest linnakodanik. Miks? Kohe rseletan. Vaatame ja kommenteerime, mida tarka ja õpetlikku pakub meile linnakodaniku kommentaar.
1.Lause "libapoliitikud ja libamajandusmehed olete te toredad küll" - meelis soojendav lähenemine. Liba on teatavasti anti ehk eitus. Teatavasti on majandusmehed ja poliitikud kaks erinevat asja - ehk libapoliitik on majandusmees ja libamajandusmees on poliitik. Nüüd tekib konfilikt - kes peaks tundma ennast embkumma libana? Ja kes on antud juhul linnakodanik? Aga edasi - "kord ei kõlba et konkurssi ei ole, kord et jälle on aga ikka ette otsustatud" - väga segane esitlus. Ei mäleta nagu, et keegi oleks kunagi konkursi puudumise üle kurtnud - vastupidi konkursse on olnud liiga palju. Raisatakse inimeste aega, raha jm selletaolist, kui võiks ju kohe öelda, kes võita!?
Edasi "tulge põõsast välja ja hakake ka midagi ära tegema" - tüüpiline reformikate hüüdlause - "Meie teeme ära!" Eks oravad olegi siin liinas juba ühtteist ära teinud. Kus jõuga, kus hirmuga.
Ja edasi viited isiklikele vajadustele - "ärge seal põõsas vaid ähkige ja paha haisu laske" - huvitav milline seadus keelab inimesel põõsas paha löhna lasta? Kas sellega suurendatakse osooniauku? Ei tahaks nagu uskuda. Laskem ikka inimestel, kellel mujal olla pole, põõsas edasi lõhna lasta.
Edasi huvitav väide - "linnakodanik, kes sugugi ei ole linnaametnik nagu ekslikult varem arvatud" - teksti järgi täielik kirjaoskamatu.
Ere näide sellest "P.S. ma kardan, et ametnikel pple teiesugustega jagelemiseks üldse aega, seepärast jääb see minusuguste ajaomajate asjaks" - miks kardab ajaomaja linnaametnike eest? Kust on pärit see omatud aeg? On's ajaomaja töötu? Aga meil ju tööpuudus aina väheneb! Kahju küll, aga varsti peab ka see ajaomaja tööle hakkama ja meil jälle üks väärtuslik kommentaator vähem. Ohjah.
-0   +0
linnakodanik 13-02-01, 09:12:18
tänan suure töö eest minu arvamuste analüüsimisel
Häkkerile ! Kui sa inglise keeles nii kõva poiss oled, et pool oma teksti välismaa sõnu täis topid, mis peaasjalikult arvutit vahtides selgeks on saanud (kui on), siis teen ettepaneku segakeele asemel lausinglisele üle minna. Lihtsam aru saada.
Avantüürile!
Reformierakonda pole kunagi kuulunud ega hakka ka kuuluma.
Ja töötu pole ma kah!
-0   +0
Hacker 13-02-01, 14:18:30
Yoyoo linnakodanik, räägi parem asjast.
-0   +0
teadja 17-02-01, 08:40:26
Ma ütlesin juba esimeses kommentaaris, kes võidab. Ei saa aru, miks komisjon neli tundi higistas, kui otsus oli ammu tehtud?
-0   +0
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (1)
» Erakonnad kulutavad valimiskampaaniale pool kuni 1,5 miljonit eurot (1)
» Majandusministeerium ootab Hiiumaa meretuulepargi rajajalt eriplaneeringut (30)
» Professor: Eesti ei pruugi Vene elektrivõrgust lahti ühendamist märgatagi (12)
» Balti riigid suudaks Venemaa elektrikatkestuse korral kuni 12 tunniga ühenduda Euroopa võrguga (98)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 2789 Veebimajutus: www.eq.ee