Pühapäev, 26. märts Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Kuressaare linnavalitsus ajab läbinähtamatut kaadripoliitikat  
 
Esimesed Eelmised
23 kommentaari
 
 
pifelino 08-02-01, 14:35:44
Tubli Ain Lember!
Soovin Sulle j6udu paljastamast Saaremaa korrumpeerunud 'konnatiiki'!!!
Edu!
-0   +0
mees maalt 08-02-01, 15:03:09
to Mark
Sinu küsimus, et kas keegi julgeb, on väga huvitav. Et kui keegi julgeb, mis siis saab? Pannakse seina äärde? Meenutab kangesti tänase linnavalitsemise stiili - kes ei ole meiega, seda pole olemas (ei saa olema). Küsimusele vastaks aga küsimusega - kas linna valitsemine on ehitusobjektidelt papi tasku panemine? Või hoopis linnakruntidega sahkerdamine? Või hoopis kellegi lõoa järgi lohisemine? Kui sa nii arvad, siis sulge see lehekülg ja ära kunagi siia tagasi tule.
Lember on väheseid ajakirjanikke, kes pole müüdav-ostetav nagu mõned MM nn komentaator-uudistajad.
-0   +0
einoh 08-02-01, 17:46:26
Imelik, imelik, enam ei või pensionäre (Voltri, Teivas) ametist ära saata ja noori asemele võtta. Kas tõesti peavad linna vanurid juhtima, nagu eelmises volikogus juhtus olema.
Ja seegi on imelik, et Lember kaheksaklassilise haridusega ametnikku kaitseb. Tänapäeval, kus pea igal teisel on vaat et kaks kõrgharidust on ikka täitsa loomuvastane, et sostiaalosakonnas ilma spetshariduseta ametnik töötab. Kas oleme ikka Euroopas, või elame 10-aasta taguses N-Liidus. Ja veel - eks iga juht peab ise saama oma meeskonda moodustada. Siis on töö ikka tõhusam.
Kui Lembri artiklit lugeda, jääb mulje, et mingeid muudatusi ja parendus ei tohigi teha. No, kam oon!
-0   +0
Hacker 09-02-01, 08:40:58
Yoyoo, vaatax õige volikogu komisjonide esimeeste haridused yle.
-0   +0
Mark 09-02-01, 08:56:03
No võtke jah sõna sabast kinni ! See julgemise jutt nüüd nii karm ka ei olnud. Aga Kuressaare linna areng on vaieldamatult silmaga nähtav ja käega katsutav. Ise ma linnamees muidugi ei ole, nii et ehk kõike ei tea ka. Kõrvaltvaatajana aga väidan, et linn on viimastel aastatel hästi valitsetud. Tänavad võiks muidugi ka kiiremini korda teha, aga ausalt öeldes ei mäleta ma, et need kunagi üldse korras oleks olnud.
-0   +0
huviline 09-02-01, 23:46:26
Üldiselt eeldatakse, et maksumaksja teenistuses olevad ametnikud on sulid ja sahkerdajad. Kindlasti teevad nad rumalusi ja inimlikus lapsikuses ei taha neid tunnistada. Ka erasektoris tehakse valesid otsuseid ja firmad lähevad pankrotti. Kas luuserist ettevõtja on maksumaksja seisukohast võttes parem või halvem kui vale otsuse teinud ametnik?
Ausus ja ebaausus on avalikkust teenides tänases Eestis vägagi libedad mõisted.
Maamehe vihje puudutab ilmselt Veljo Kuivjõgi, kes oma maameheliku otsekohesusega on oma arusaamiste piires püüdnud praamiasjandust kajastada. Ka õnnestus tal intervjueerida laevaisa Leedot ennast, samas kui ETV näitas vaid läbi akna Leedo kukalt. Seda pole teinud ka ajakirjanik, kes omal ajal Leedo seltsis kõrtsis istus ja viimaste valimiste aegu sõbralikult patuste Kuressaare häälteostjatega mehkeldas. Häälteostmine on avalik saladus, ajakirjaniku senine vaikimine aga mõistatus.
Mis linnakruntidega sahkerdamisse puutub, siis siin annab ilmselt aeg arutust, kuigi kesklinna asjal on kõva libistamise lõhn juures. Kes vähegi viitsib arvutada, võib kokku lüüa kui palju Arco Vara vahendustegevusega pappi kokku ajab. Kui keegi linnaisadest selle diili pealt midagi tasku ei aja siis laseb linn end küll lüpsta. Operaatori asemel oleks võinud projektijuhi üleasanded panna nii mõnelegi arvukatest linnaametnikest ja kokkuvõttes hulga linnaraha kokku hoida. Sama lugu on ka erafirmadest tellitavate roppkalliste planeeringutega. Pane üks inimene korraliku palgaga ametisse ja kokkuhoid on aastaga näha.
-0   +0
vaatleja 2 10-02-01, 13:28:56
Sellest loost tuleb välja, et Meie Maa toimetus on üks mõkude kari. Kui üks ajakirjanik ei teinud häälteostmisest lugu, mis need teised siis passisid. Kas teistest pole siis üldse asja või?
-0   +0
mees maalt 11-02-01, 22:13:35
huviline, sa ei ole ainult huviline vaid ka arukas mõtleja. ûhes asjas panid sa mulle nüüd küll ära - nimelt selle, et ma ei taibanud Kuivjõe maamehelikku mõtlemist. Mina nimelt eeldan (ei väida), et ajakirjanik peaks oma mõtlemisega igast kodanikust samm ees olema, aga vist eksisin. Või pole tegemist ajakirjanikuga? Ülejäänud probleemides on meil üks mõtlemine ja arvan, et õige. Uurime edasi :)
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» TTÜ professor soovitas muuta elektri võrgutasude hinnastamist ja jätkata põlevkiviga (54)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (25)
» Endise tippkommunisti euroametisse soovitanud Parts sõidab Brüsselisse kommunismi hukka mõistma (9)
» Hiiumaal veel koroonaviirust leitud pole (4)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 2898 Veebimajutus: www.eq.ee