Esmaspäev, 29. mai Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Saaremaa bussiliine soovib kolm firmat  
 
6 kommentaari
 
 
mees maalt 30-01-01, 10:53:33
Huvitav, kas marjulisi soome sõidutanud neomobile on oma papi aldi käest käde saanud? või võitleb alt neomobile eest tänu tulevastele riigidotatsioonidele. siis ju ei peakski maksma. vähemalt lükkub saareki pankrott edasi.
-0   +0
ennustaja 30-01-01, 16:38:27
Võib täitsa olla nõnda, et Neomobile pigistamisega maavalitsuse käe läbi loodab Leedo Aldi survest vabaneda. Kui Alt on marjuliste sõidutamise eest tõesti Makkonenile võlgu, siis pole ime et ta võla heastamiseks koos "puudega" Neomobile kaitseks välja astub. Sel juhul tasub Aldil mõelda, et äkki on Neomobilele liinikonkursil tehtavad takistused Leedo seatud tingimus: jäta laevakompanii rahule ja me anname Neomobilele mida ta tahab. Ja Makkonen saaks võimaluse end Aldi ees tänuvõlglasena tunda.
-0   +0
loogiline 30-01-01, 21:00:11
Ei saa välistada, kuigi loogika on pisut vildakas. Pigem siis juba niiviisi, et oht liinidest ilma jääda sunnib Makkoneni võlgnik Aldile peale käratama, et too SLK asjades sorkimise lõpetaks. Sellega satub alt oma "pühas sõjas" Leedo vastu muidugi täbarasse olukorda. See on tõhusam vahend, kui mingi tapmisähvardus ja eks rahusteid tuleb hakata nüüd veelgi rohkem sisse ajama.
-0   +0
Poisinolk 31-01-01, 01:11:20
Ohhh saaahaa poiss, siin l'heb asi huvitavaks :) Laske aga k'ia kes midagi teavad....
-0   +0
Pühapäeva saarlane 31-01-01, 10:02:41
Vastuseks Ennustajale.
Kui Leedo kasutab ära maavalitsust oma huvides, siis on ta seal tugevasti sees ja oma poiss. Kui Alt peaks olema Makkonenile millegi eest võlgu, siis usun, et ta tasub võla, ükskõik millal. Ma ei usu aga, et Leedo peaks kunagi Sinule tagastama Sinult väljapressitud tasu praamiga ülesõidu eest, muidugi kui Sa seda teenust üldse kasutad. Alt soovib aga kõigest jõust seda Leedo omavoli piirata, ja kuuldavasti elu hinnaga! Turvalisust talle!
Kahju ainult, et Saaremaa läheneb kiirelt pealinnale halvas mõttes, ning mistahes teenuse pakkumise konkursi võitja peab kohe kindlasti mingil moel oma võidu olema enne kinni maksnud. Jää või uskuma!!
-0   +0
Ennustaja 31-01-01, 10:41:24
Vastuseks Pühapäevasele saarlasele
Ei maksa olla nii sinisilmene, või seda teeselda. Alt ei ole mingi ingel, vaid mees, kes on ise olnud pikki aastaid laevakompanii omanik ja nautinud monopoolsest lepingust laekunud hüvesid. Alt on olnud samamoodi mõjuvõimas inimene maavalituse,politsei ja pangategelaste mõjutamisel. Ma ei usu, et täna on ta parem ja ausam.
Veel enne kohalikke valimisi oli ta vaatamata äride lahutamisele Leedoga ühes paadis ja nautis tema toetust häälte ütleme siis et ebaväärikal moel kollektsioneerimisel.
Alti tundvad inimesed teavad, mida enamus inimesi tema silmis väärt on - vattlapakad. Ja põhjalikult vajab uurimist,kas need meetodid, kuidas see tüüp linnavalitsuses oma asju ajab pole mitte korruptiivsed.
Ma ei õigusta Leedot aga Aldi ja "puude" valistsemisajal on linna jutimine muutunud järjest kinisemaks ja avalikkus teab järjest vähem, mis tegelikut ja kelle huvidega põimunul linnas midagi sünnib.
-0   +0
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Kuressaare joogivesi on nüüd puhas (1)
» TTÜ professor: päikeseelektri võrku müümine läheb müüjale pigem kallimaks (5)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (43)
» Hiiumaal veel koroonaviirust leitud pole (5)
» Kuressaare linna elanikke hoiatatakse võimaliku saastunud kraanivee eest (1)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 4243 Veebimajutus: www.eq.ee