Teisipäev, 26. september Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Kärla volikogu küsib klubi ja hooldekodu vallale  
 
6 kommentaari
 
 
M 21-05-07, 14:45:20
See on väga hea mõte, sest ühte majja saaks koondada nii kultuurimaja, vallavalitsuse raamatukogu ja mis kõik veel. Tegemist on väga väärika ja hämmastavalt ilusa majaga ja see on hea, et see korda teha tahetakse. Pealegi on selle maja saal Saaremaal kõige parema akustikaga. Veelkord, nii ilusat maja ei ole Saaremaal mitte kuskil. Raha ei ole tänapäeval probleem ja sellise maja kordategemiseks saab seda üsna lihtsalt mitmelt poolt. Jõudu tegijatele.
-0   +0
oo 21-05-07, 21:15:36
Jänes käis hiljuti Saaremaal ja ütles,etkultuurile tuleb palju rohkem raha.Edaspidi euroopast ja ma usun seda.Hea,et teie volikogus ei ole lootus tulevikule veel kustunud.Saaremaa kultuuriobjekt nr.1ei saa jääda rahata!!!
-0   +0
praegu ehitatud kult 21-05-07, 21:17:05
uurimajad ei kannata kriitikat koos oma küprokiga!
-0   +0
kultuurne 22-05-07, 09:15:48
Las Kärla kultuurielu saab ka võimaluse kasutada oma äranägemise järgi oma maja, oma saali ja oma lava, kuhu kutsuda ka väljast professionaalseid tegijaid. On kurb, et ühe vallavanema meelest, kes üritab nüüd juba kahel toolil korraga istuda, ikka endiselt ei ole kunagi Kärla vallas tehtud kultuuri ,ei tema ametisoleku ajal ega tehta seda ka praegu. Ometi on rahvamaja imepisikesse vanasse ja väsinud saali mahtumas trenni tegema 3 rahvatantsurühma ja külakoor, kes kõik on laulnud ja tantsinud ennast kordi suurtele pidudele Tallinnas. Rahvamaja väike lava ja saal on võõrustanud ka väljast tulnud külalisi, aga veidi piinlik on külalisi kutsuda saali, kus lihtsalt ei jätku ruumi ei tegijale ega pealtvaatajatele. Hetkel on tekkinud võimalus Sõmera klubi näol, miks siis siin saab otsa hea tahe ja arusaam. Kas kaikaid peab kodarasse loopima ainult seepärast, et "see ei ole meie otsus". Kulla naabervalla vallavanem, sa ei ole enam Kärla valla vallavanem, neela see tükk juba alla. Jõudu neile, kes on riigiga läbirääkimistesse asunud Sõmera klubi üle. Kultuurist huvitatud inimene leiab Sõmera klubi sealsete üritustega ikka üles, mittehuviline kobiseb ikka, et midagi meil ei ole ja midagi meil ei tehta. Samas ei külasta ta ise ühtegi kultuuriüritust ei oma valla taidlejate osalusel ega ka väljast tulnuid vaadates, sest "Kärlal ju kultuuri ei tehta". TEHAKSE IKKA ,KÕIGI VIGISEJATE KIUSTE! JÕUDU KULTUURSTELE KÄRLAL!
-0   +0
kultuursele 22-05-07, 11:25:46
Keegi ei anna raha Kärla vallale,sest pakutakse ju 0 krooniga valmis klubi.Ei anta uue inetu saali ehituseks.Eelmine kommentaar oli väga hea!
-0   +0
kärlakas 06-06-07, 11:22:33
Utopistid!!! Aga jõudu uute totakate ideede elluviimiseks! Ei tea, kas keegi kohaliku rahva arvamust ka küsib? P kohta see praegune v-valitsus selle valla elu ajab.
-0   +0
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (73)
» Päästke hot.ee ja online.ee e-kirjad (1)
» Vene ja Valgevene kodanikelt hääleõiguse äravõtmine puudutab ligi 69 000 inimest (10)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 2927 Veebimajutus: www.eq.ee