Kolmapäev, 27. september
Tee avaleheks
|
Minu Saarlane
Kalender
Kontaktid
Dokumendid
Lemmikviited
Koputaja
Kasutaja profiil
Sisukord
Uudised
Saaremaa
Hiiumaa
Eesti
Välismaa
Uus meedia
Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Saarlase toob sinuni
E-post
Parool
.
Uus kasutaja
|
Unustasin parooli
|
saada sõbrale
|
kommentaarid e-postile
|
Ministeeriumi uuring: vallamaja kaugus pole oluline
3
kommentaari
Taavi
06-01-01, 00:02:46
"Kui on korralik transport, pole kaugem keskus probleem". Kas nüüd siis hakkab omavalitus bussipileteid välja tegema? Loomulikult, pole (lähedal) inimest, pole probleemi.
-0
+0
Raul Salumäe
raul@muuseum.tt.ee
09-01-01, 10:34:53
Kauguse pärast halisemine on natuke imelik. Praegused vallapiirid ei erine just väga palju veidi enam kui sada aastat tagasi J. Kossatzky juhtimisel läbiviidud omavalitsusreformi aegu mahamärgituist. See küllaltki valuliste võtetega läbiviidud reform on ajaproovile uskumatult hästi vastu pidanud, kuid nüüd ilmselt küll sellelesamale ajale jalgu jäänud. Sada aastat tagasi polnud külamehel jalgratastki, vallamajas saadi oma asjad ikka aetud.
-0
+0
haldusreformikriitik
13-01-01, 10:51:30
kodanikud ametnikud ministeeriumist! tänapäeval on transport juba nii hästi arenenud ja igasugu side samuti, et oleks vaja veidi edasi mõelda ja mitte jääda poolikutele lahendustele. eestisse jääks vaid üks omavalitsus, selle keskuse asukoht oleks aga brüsselis . side suurepärane, transport korraldatud, miks te raiskate maksumaksjate raha vahepealsetele etappidele. kui aga satute ka mittejaanipäeval ja autota saaremaale(mitte kaarma valda) siis vaadake kuidas hakkama saate!
-0
+0
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
Otsing
neti.ee
google.com
saarlane.ee
Otsing Saarlasest
Saada vihje
Saada meile vihje sündivast uudisest:
Sinu e-post:
5+4= (summa sõnaga)
Kommentaarid
»
Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga
(73)
»
Päästke hot.ee ja online.ee e-kirjad
(1)
»
Vene ja Valgevene kodanikelt hääleõiguse äravõtmine puudutab ligi 69 000 inimest
(10)
Hääletus
Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?
Jah.
Ei.
Võibolla.
Olen juba vaktsineeritud.
Tulemus
Soovita hääletust
©
Deevision Webgraphics
Kontakt
|
Reklaam
|
Screensaver
|
Rss
|
Külastajaid 1289
Veebimajutus: www.eq.ee