Laupäev, 30. september Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Jüri Saarest võib saada Kihelkonna vallavanem  
 
Järgmised Viimased
28 kommentaari
 
 
jaah 04-04-07, 21:37:04
kõrgelt kukkumine
-0   +0
miks 04-04-07, 23:01:44
Rahvaliitlane ja kas nooremat ja ilusamat ei olnud võtta?
-0   +0
eemal 04-04-07, 23:05:51
midagi uut äkki nüüd tuleb midaig tarka kihelkonna valda!!kuna siiamaani ei ole sela küll midaig tarka tehtud kõik ajasid oma kasu taga ja loopisid üks teist poriga!!!midaig head kihelkonna valla kohta ka!!!
-0   +0
josh 05-04-07, 00:26:55
Midagi head hahahaa! Omakasu siingi mängus. Vanake läheb eksiili oma teenistus staazi täis istuma et suuremat pinssi saada. Ju see kuuleb kuidas minema hakkab, endise riigikogulasena suuri hüvitusi saama harjunud, vald varsti pankrottis.
-0   +0
jeppiii 05-04-07, 00:39:13
Üks kommu ees või taga.
-0   +0
to miks 05-04-07, 10:06:53
teil seal neid nooremaid ja ilusamaid küll olnud aga ikka polda rahul.olete ikka ühed vandiraiujad küll.
-0   +0
siil 05-04-07, 11:11:22
kuule, jürka, ära jama...
-0   +0
to siil 05-04-07, 12:15:20
toetan sinu mõtet, sest Kihelkonna rahvas on tõesti üks imelik jõuk kellest õieti aru ei saa, mida nad tegelikult tahavad. Üks imelik mees vahetab pidevalt poolt ja seetõttu ongi see kummaline isik selleks, kes tegelikult otsustab, kes Kihelkonnal vallavanemaks saab ja jääb. Loomulikult keegi arvatavasti ei kahtlegi, et Saar seal hakkama ei saaks, kuid Jürist endast ju ei olene seal mitte midagi, sest
o t s u s t a j a on ju see volikogu ülekargaja! Huvitav, mis küll põhjustab selliseid ülekargamisi? Kas .......? Lõppude lõpuks arvan siiski, et Saarel ei maksaks Kihelkonnale (rahvasuus vandiraiujad) vallavanemaks minna. Tänamatud inimesed!
-0   +0
eelmisele 05-04-07, 12:29:54
Mis põhjustas sellise (Teär)ülekargamise? Vastan sulle. Kogu kihelkonna rahvas teab et üle kargas Teär sellepärast, et Lõbus ei pannud tema naist hooldekodu juhatajaks (ja õigesti tegi, sest sellist ....appi!) Kui nüüd Saar tahab püsima jääda peab ta Teäri soovi täitma, muidu pole pikka pidu.
-0   +0
kolja 05-04-07, 13:11:28
Jüri tõesti suures hädas, kui sellise kohaga nõustub. Soovitaks siiski oma väärikuse säilitada.
-0   +0
Eesti Post 05-04-07, 18:37:13
Meil postikandjaid hädasti vaja .Hea töö,palju liikumist jalgsi või rattaga, värske õhk ega tule tuku ka peale tööajal.
-0   +0
to eelmisele 08-04-07, 17:17:05
Mis see Teär siia enam puutub,sa ajudeta kommija. Ta ei ole ju enam muud, kui volikogu lihtliige. Ja olgu sulle (eelmisele) selge ka see,et enne sügist tibupoegi ei loeta. Arvatavasti ka sügiseks, ei saa vist veel Lõbusa sitta ära lürbitud. Ja jäta see loll jutt,et Teär tahtis oma naisele kohta teha. Kogu rahvas siit poolt teab hoopis,et Teär on mees ,kellel on ikka pea oma koha peal. Ja ei säutsu läbi oma sõprade ja tuttavate,et miski teha nii nagu talle meeldib. Oleks meil siin rohkem selliseid mehi nagu on Teär, siis hakkaks asi ka siin vallas edasi arenema. Soovin Jüri Saarele jõudu ja jaksu Kihelkonna paremaks muutmisel kuna tal võib see õnnestuda, oma kogemuste juures.( Lõbus Marju ja nende kummardajad jätke see sopaga loopimine.Sa tegid ju ise ennast narriks kui ,ei kuulnud oma valijate soovi.HEA,ET SAID OMA TEENITUD PALGA. Ise sa tegid oma suskamistega rahva südame täis.Tema sõbrannad! Te vaadake ette mida te tema ees räägite-kunagi ei tea millal ja kus ta teile ära teeb.
-0   +0
Naabritelt 08-04-07, 18:27:40
tervitused! Kas teil Kihelkonnal mõnda vaba telefoni- või elektriposti pole, kuhu oma vaimusünnitisi ja kommentaare kleepida? Halb lugeda teie omavahelist õelutsemist. Posti-idee hea ka seepärast, et kui vastased vahel selle all kokku juhtuvad, saavad kohe jõu abil selgust, kellel õigus. Jõudu!
-0   +0
to to eelmisele 08-04-07, 19:13:12
Juhuslikult sattusin siin komme lugema ja mitte kuidagi ei saa aru, et keegi on siin ajudeta kommija. Lasteaias õeldi ikka lastele, et kes teisele nime annab ...... Äkki läheb see ütelus ka praegu paika. Kuigi ei tunne Kihelkonnalt kedagi ja seda Teärt ka mitte, kuid meedias on korduvalt kirjutatud, et selle nimelise mehe ülehüppamiste tõttu vahetub Kihelkonnal järjekordselt valitsus. Ühel korral toetab Teär Kallast ja järgmine kord Lõbusat. Mitu korda ta kumbagi juba reetnud on? Sellist selgrootut inimest Kihelkonna rahvas järgmine kord küll volikogusse ei tohiks valida. See on ju tavaline amööb! Jüri Saarele soovitaks küll sellisest ussipesast kaugemale hoida, sest millal Teäre sugune jälle ümber mõtleb, seda ju ei tea keegi ning tundub, et selline amööb ei tea seda isegi.
-0   +0
huviline 08-04-07, 20:33:58
Kas Jüri Saar on Luule Saare abikaasa? Vabandan ette, kui küllalt rumal küsimus, kuid teadsin kunagi Luulet-vapper naine. Tervitused Luulele mandrilt, häädelt meestelt...
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2 - Järgmised >>  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Kriitikute hinnangul võib keskmise kiiruse mõõtmine tekitada ohtlikke olukordi (2)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (75)
» Päästke hot.ee ja online.ee e-kirjad (1)
» Vene ja Valgevene kodanikelt hääleõiguse äravõtmine puudutab ligi 69 000 inimest (10)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 3012 Veebimajutus: www.eq.ee