Pühapäev, 5. veebruar Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Kihelkonna reostuse likvideerimine takerdus vaidlusse  
 
Esimesed Eelmised
24 kommentaari
 
 
Kihelkondlasest... 18-02-07, 21:56:16
Ostke Vallavalitsuse leht "Kihelkondlane"- saate naisisik Lõbusa meisterlikku sõnaosavust nautida! Lendlehekesel tutvustatakse nelja EI projekti. Kirjapandu on väga emotsionaalne, kohati lausa hüsteeriline. 1 lause projektist EI Abaja tänavavalgustusele: Nii et, lugupeetud Abaja ja Kooli tänava kaudu käivad inimesed- kukkuge pimedas kraavi, plärtsatage porilompi ja Teie, Hausna inimesed, valvake edasi pimedatel öödel oma maja ja vara- just seda soovivad Teile Aivar Kallas, Karl Teär, Sirje Salong, Renee Reinsoo ja Rein Sepp!
Selle jutu järgi tekib mulje eriti raskestiläbitavast ja kriminaalsest kohast. Elegantse vaimukusega ristis L.M. oma vastased Stiilseks viisikuks. Ainsad arukad inimesed on TEMA arvates Tõnu Uustal, Raivo Lõbus, Jüri Lonks ja Jaan Vaher. Nimetan antud olukorda Stiilne Viisik vs Neli Tankisti & Koer.
-0   +1
KIHELKONDLASELE 19-02-07, 09:04:13
MINU TEADA SEE KOOLITÖÖ SELLELE LÕBUSALE VIISIKULE ERITI EI ISTUNUD. OLID ÜSNA KÕVA PEAGA TEISED. SEE ON KÜLL JAMA, KUI SELLISED JOBUD SEDA KUNAGIST EESRINDLIKKU SAAREMAA PIIRKONDA JUHIVAD. KURB KUI SEE PIIRKOND PÄRIS HÄÄBUB. TUNDUB, ET ARENENUD INIMESED ON SEALT KÕIK LAHKUNUD.VAEVALT, ET KA HR. JAANUS TAMKIVI SINNA TAGASI TAHAKS TULLA. TAL OLI VÄGA TUGEV LASTETUBA LISAKS HEALE PÕHIHARIDUSELE, MIDA HR. AUGUST TÕKMANI JUHITAVAST KIHELKONNA KOOLIST SAADI. SEAL OLID TOL AJAL KA VÄGA TUGEVAD AINEÕPETAJAD; MARET VEERPALU, LAINE ALLANDI, ANTON MEIUS JA ALGKLASSIDE ÕPETAJAD LOOMULIKULT.LOODAN,ET PRAEGUNE PÕHIKOOL SUUDAB END SAMALE TASEMELE TÖÖTADA JA EI TEGELE POLIITIKAGA. KOOL JA LASTEAED PEAKS SUUTMA ILMA POLIITIKAS OSALEMISETA EKSISTEERIDA. HARIDUS ON JU NII KONSERVATIIVNE VALDKOND.
-0   +0
näh 19-02-07, 10:36:59
Lõbusa viisiku arvates ei ole Kihelkonnale vaja lasteaeda ega koolimaja. Tuleb ehitada hoopis tutikas rahvamaja, kus Marju juba juhatuse liige. Ilmselt rajatakse penskarite valda. Mida noortel siin ikka teha, pigem risuks ees.
-0   +0
sooh 19-02-07, 11:13:51
mina jälle loen Oma Saarest, et Lõbus tahab justnimelt kooli ja lasteaeda ilmtingimata säilitada neid kokku liites. See on kuue lapsega lasteaia puhul täitsa mõistlik samm, seda teevad ju ka kõik teised vallad praegu ja raha ksutamise seisukohast on see väga mõistlik.
-0   +0
eelmisele 19-02-07, 15:31:49
Kurb on hoopis, et vallavanem ei suuda oma lasteaiaealisi lapsi kokku lugeda. Lasteaialaste arvu saamine muide, on tehe mitme muutujaga. Mitte ainult ei lahutata olemasolevast maha kooliminejad, vaid liidetakse ka juurde uued tulijad. Elementaarne, Watson. Lõbus lootis sõrmede peal hakkama saada, aga näe imet, tuleb ka varbad appi võtta. Aga nelja tankisti abiga saavad isegi tsirkusekoerad selle tehtega hakkama.
-0   +0
yllatus 19-02-07, 15:36:36
Lõbus ei suutnud ette kujutada, et viinahankekonkursil soetatud ja hästi sissetöötatud teerull võib äkki teistpidi veerema hakata.
-0   +1
eelmiseled 19-02-07, 16:00:29
KAS KIHELKONNA VALLAVANEM ON KOHALIK TÜDRUK. KIHELKONNAL OLI MATEMAATIKA KÜLLALTKI TASEMEL.EGA NII EAKALE ENAM MATEMAATIKAT ÕPETA. KAS TEIE LAPSED IKKA LÕIK VALLAS ARVEL ON. EGA NEED TEISED VALLAAMETNIKUD ERITI TERASED OLE. SEE VALD ON TÄIELIK KONNATIIK. LÕPUKS VAD OMAS MAHLAS. VALLAELANIKUD OLGE TUBLID JA VALVSAD JA PIDAGE ARU, KEDA VALITE. JÄLGIN HUVIGA TEIE TEGEMISI. SOOVIN TEILE JÕUDU JA ÄRGE LASKE HARIMATUTEL OMA TURJAL TRAMPIDA. TEIL JU SEAL HARITUD PEDAGOOGE JA MUU VALDKONNA HARITLASI JAGUB.SOOVIN TEILE EDU JA PIKKA LIUGU VASTLAPÄEVAKS!!! OLEN KA KUNAGI KIHELKONNAL ÕPPINUD JA OLEN HUVITATUD, ET TEIL SEAL ELU ARENEKS.
-0   +0
to eelmiseled 20-02-07, 20:46:18
Kihelkonna vallavanem ei ole kohalik, siiserännanud teine.
-0   +0
külamees 21-02-07, 08:19:24
Küll külarahval veab, ei pea enam poe otsas ,ninad tatised, külajutte arutama, saab sooja ahjuääres suu tühjaks sülitada, ja rohkemgi, sest nüüd ei tea keegi kes mida suust välja ajab....
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (4)
» Erakonnad kulutavad valimiskampaaniale pool kuni 1,5 miljonit eurot (1)
» Majandusministeerium ootab Hiiumaa meretuulepargi rajajalt eriplaneeringut (30)
» Professor: Eesti ei pruugi Vene elektrivõrgust lahti ühendamist märgatagi (12)
» Balti riigid suudaks Venemaa elektrikatkestuse korral kuni 12 tunniga ühenduda Euroopa võrguga (98)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 4582 Veebimajutus: www.eq.ee