Pühapäev, 27. november Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Leisi vald juurib õpilastevahelist vägivalda  
 
13 kommentaari
 
 
anonüümne 18-02-07, 17:09:03
Siuke kool peaks küll sulgema
-0   +0
anonüümns 18-02-07, 17:09:17
Täiesti nõus
-0   +0
anonüümne 18-02-07, 17:09:59
kui see nii vägivaldne on siis tõesti on mõtekas see koos sulgeda
-0   +0
anonüümne 18-02-07, 17:14:41
täiesit nõus
-0   +0
muhkel 18-02-07, 19:02:52

Mida üks kasvatamatu pätt tegema peaks, et võetaks kõne alla Puiatusse saatmine - koolimaja maha põletama, õpetaja ära tapma...
Appi!
Kas eesti seadused enam alaealiste kohta ei kehti.

-0   +0
vana 18-02-07, 22:05:07
See on " kaasaegse koolidemokraatia" tulemus. Kui meie ajal kutsuti pätid koos ema või isaga õppenõukogusse ja tehti selline " ajuloputus " poiss ei osanud pärast uksest välja ka minna, siis praegusel ajal käib üks pättide hoidmine ja poputamine. Aastakümneid tagasi määrati meie koolis karistuseks köögitoimkond, see tähendas seda, et pidi kooli kööki puid tooma ( õpilasi oli koolis 400 ja puid pidi tooma ühes vahetuses väga palju ). Puude toomine oli häbi ka teiste õpilaste ees. Karistusviise oli teisigi: näiteks õpetajate toas vahetunni ajal nurgas seismine. Vahetundide ajal kõik jalutasid koridoris ringiratast ja kui jalutamine koolidest ära kaotati, toodi põhjenduseks, et ega kool vangimaja pole. Samas kui minna teatrisse ja kui on kahe vaatuse vaheaeg, siis vaadates seal ringi jalutavaid inimesi tundub, et näe muidu soliidsed inimesed aga miskipärast on neil harjumus jalutada. Praegusel ajal nimetatakse eeltoodud meetodite rakendamist lapse ahistamiseks. Praegune kool ajab naeru peale ja samas teeb väga murelikuks, sest kui oled pättide vastu sõbralik, siis muutubki õpilaste sisekliima vägivaldseks.
-0   +0
vana 18-02-07, 23:04:52
Mis puudutab valla sotsiaalosakonna kõrget kaustade virna vägivaldsete juhtumiste üle, siis tasub siinkohal meenutada, et aasta 2006 maakonna parim sotsiaaltöötaja on ju Leisi vallas ja pole siis imestada, et kaustade virnad kõrged on. Tekib küsimus, et mida teevad teiste valdade sotsiaalosakonnad? Kus nende kaustad?Kui kõrged on virnad. Kas tõesti vägivaldsed juhtumid puuduvad või ei osata neid eristada mittevägivaldsetest. Matemaatilise tõenäosusteooria järgi ei saa ju olla, et kõik juhtumid on koondunud ühte kohta. Olen nüüd mõtlema hakanud, et hakkan ise ka koduste juhtumiste kohta kausta pidama ja kui kogus päris suureks läheb, siis panen teistele inimestele lugemiseks lehte ka. Ajalehes avaldamine pakuks minu probleemidele kindlasti häid lahenduskäike. Kahju on muidugi see kui ma peaks oma armastatud naisest lahutama hakkama ( keegi soovitas ju kooli sulgeda ).

-0   +0
kata 18-02-07, 23:56:22
Agarus on ikka ogarus, Tuuling Marianneke sellise supi sees, et siga ka ei söö. Parim sotstöötaja Leisi vallas! Naeru koht! Puudega ja kompleksidega inimene, muud ei midagi ja teise ajukärbikuga (Helve) ajavad selliseid mullikesi välja. Nüüd tõite küll au ja kuulsust Leisi vallale ja koolile. Aeg oleks oma väljamõeldiste eest avalikult ajakirjanduses vabandada. Ja sellised sais vallalt 10 tonni preemiat!!! Tule taevas appi!
-0   +0
endine vallaelanik 19-02-07, 09:44:03
Millegipärast tundub kuidagi kahtaselt "poliitiline" artikkel...mix just enne valimisi selline pasundamine?
Äkki tahab keegi seal Leisi vallas direktor Erinit kohalt upitada...
Seal kipub võim vist "kesikute" käes olema...(see selleks)!
Kummaline ongi just see, et mix pole probleemid varem direktori kõrvu jõudnud ja mix lapsevanemad ise pole tema poole pöördunud...Milleks pidi see "jant" just nüüd, enne valimisi suurde vabariiklikku ajakirjandusse jõudma ja terve Eesti ees pasundatama...
Olukord on nii kaheotsaga asi ja kindlasti on ka süüdlasi, aga direktorile jõudu probleemide lahendamisel ja kainet mõistust!
-0   +0
mees 19-02-07, 10:12:26
Võiksime ju iga asja kohta mis ette võetakse või millest enne valimisi räägitakse et " miks just enne valimisi seda tehakse"...?Miks just enne valimisi sai poest pühapäeval leib otsa, miks just enne valimisi jäi liinibuss hiljaks, miks just enne valimisi......küsimusi jätkuks.
-0   +0
vana 19-02-07, 13:00:39
Arutlege ka selle üle, kuidas saaks siis ikkagi neid 4-5 pätti koolis niimoodi pidada, et koolielu ei oleks häiritud. Puiatusse neid saata ei saa kuna selleks on vaja emme ja issi nõusolekut. Karistada neid ei saa kuna siis võib keegi tõlgendada lapse ahistamisena. Raske tundub eemalt vaadates ja veel raskem on kooli juhtkonnal. Jõudu teile seal.
Kindlasti ei ole artiklil mingit pistmist poliitikaga, aga kui just see, et globaalselt peaks olema välja töötatud seadusandlik alus, vägivaldsete õpilaste korralekutsumiseks koolis, aga see on juba riiklikul tasandil küsimus. Leisi kooli juhtkonnale, aga jõudu ja leidlikku meelt.
-0   +0
kohalik 19-02-07, 19:19:02
nii ma olen leisi keskkooli õpilane ning pole see asi seal koolis nii hull ühti kui siin räägitakse. Tulge kõige pealt ise vaatama kuidas olukord on ning siis reekige kas kool tuleb sulgeda.
-0   +0
minu meelest.. 19-02-07, 20:46:04
pole varsti ainsatki kooli, kus taolisi probleeme poleks. Kõik lood ei jõua ainult ajalehtede veergudele, meediasse. Ilm on hukas!!!
Huvitav, missugune põlvkond järgmine on ja kes neid õpetama hakkab? Tänased õpsid kõik pensionil ja uusi sellise hea palgaga vaevalt et leiab. Äkki peaks seadusandlusesse viima punkti, mis lubab pätte-sulisid paranduslikele töödele koolidesse saata.
-0   +0
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Balti riigid suudaks Venemaa elektrikatkestuse korral kuni 12 tunniga ühenduda Euroopa võrguga (69)
» Legend algas Saaremaa kohal (4)
» Orissaare Gümnaasium osaleb internetikoolituse keskkonna pilootprojektis (3)
» Viinajoomise eest tükike Saaremaad (19)
» India politsei otsib taga vaestelt neerusid varastanud jõuku (2)
» Professor: Eesti ei pruugi Vene elektrivõrgust lahti ühendamist märgatagi (2)
» Plahvatused katkestasid liikluse Kertši sillal (1)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 3776 Veebimajutus: www.eq.ee