Pühapäev, 2. oktoober Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Kuressaares muutub Anton Lutsu tänava liikluskorraldus  
 
6 kommentaari
 
 
tore on 09-02-07, 08:57:03
ja lastekodu juures muutub liiklus tunduvalt intensiivsemaks.keegi insener võiks veidi kuressaare liiklusvoogusid analüüsida enne kui lolle otsuseid teeb. samuti suurendab selline liiklussuund tunduvalt arvutusjaama nurgalt välja sõites avariiohtu.nendel, kes uuelt tänavalt kizbergi tänava kaudu välja sõidavad on lihtsam teha parempööre ja lutsu tänava kaudu sõita. liiklustihedus kasvab seal tunduvalt. samuti hambaravi eest tulejad hakkavad lutsu- lasteaia nurgal tegema ohtlikke tagasipöördeid. väga läbimõtlemata otsus.
-0   +0
Tore ikka 09-02-07, 10:11:43
Saan nii aru, et liiklusmuudatus lihtsustab nende liiklejate olukorda, kes Lossi tänavalt pargi poolt tulles püüavad pääseda n.n. Koeraparki, jääb ära maavalitsuse eest tobe ootamine koos teravnurkse tagasipöördega. Ega neid väga vähe polegi. Ei saa aru, miks nad arvutusjaama ristmikule peaksid sõitma, sest sinna pääsevad nad ju lihtsamalt pargi juurest Tolli tänavale tulles. Linnapoolt tulija ei hakka tegema parempööret Lutsu tänavale vaid teeb seda varem, Lasteaia tänavale suundudes. Mis seal salata, keerulisi liiklusskeeme on linnas siiski hulgaliselt. Tõsi see, et asi vajaks tarkade analüüsi/otsuseid.
-0   +0
Mõtetus 09-02-07, 13:32:11
No kes linna poolt tulevad, vaevalt, et keegi seda kasutab. Ainus kasutaja võib olle selline liikleja, kes tõesti Kitzbergi tänavalt tuleb ning viitsib siis sikk-sakkitama hakata. Otsus on täielikult Linna hotelli soovidele vastu tulles tehtud.
-0   +0
Kas 10-02-07, 12:13:44
Kas liikluse muudatusega Lutsu tänaval tähistatake Lasteaia ,Lutsu ja Pikk Põik tn.(hambaravi ees) poolt moodustunud ristmik nõuetekohaselt liiklusmärkidega. Senini lõppes ühesuunaline liiklus ristmikut paremale pöördel enne Pika tänava ristmikku.Selliseid juudi püssi moodi 90kraadilisi ühesuunalisi pöördeid on teisigi. Näiteks Kauba tänavalt Turu tänavale, kus ühesuunaline liiklus enne nn. koeraparki lõpeb.Kui ristmikul tahetakse pöördel paremale ühesuunalist liiklemist jätkata, tuleb tänava algusesse ka uus liiklusmärk paigutada.Veel- kui sõidate nn. koera pargist Pika tn. kaudu ,kas teile on nähtav Kesk tn poolt paigaldatud ANNA TEED liiklusmärk? Ei ole.Märgid peaksid olema nähtavad , aga mitte el. liinipostide taha peidetud. Ja kas Kesk tn. onsellega ühesuunaline, kui Pika tn. poolt sissesõit keelatud? Võin Kesk tn tagasi pöörde sooritada Kauba tn. tagasi ja seal on mul juba paremakäe õigus. Niisuguseid tähistatud tänavaid on linnas palju.
-0   +0
sotu 11-02-07, 06:08:22
Kuressaare linna liiklusskeem on kokku pandud endiste miilitsate ja ühiskondlike inspektorite (saualiputajate) näpunäidete järgi. Nagu keegi kunagi mainis, komisjonis tekitab alati suuri vaidlusi lillepottide arv: kas panna tänava sulgemiseks kuus kivist vaasi või piisab neljast.
-0   +0
lillepott 11-02-07, 10:25:16
nii tore on lesida ja oleme ilusad ka mis minul sellest et mind eeskirjade vastaselt kasutatakse liikluse sulgemiseks ega mina tobu ole eeskujuks teistele oleme igati mis sest et ka päästjad oma koludega tule korral läbi ei pääse
-0   +0
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Balti riigid suudaks Venemaa elektrikatkestuse korral kuni 12 tunniga ühenduda Euroopa võrguga (12)
» Haigekassale on esitatud 725 taotlust vaktsiinikahjude hüvitamiseks (3)
» Kantar Emor: EKRE vähendas Reformierakonnaga jõuliselt vahet (3)
» Orissaare Gümnaasium osaleb internetikoolituse keskkonna pilootprojektis (2)
» Konkurentsiamet hakkab uurima rekordkõrgele tõusnud elektrihinna põhjuseid (53)
» Kohus: vaktsiinist keeldunud ohvitseride vallandamine oli õigusvastane (1)
» Kuressaare liinil lendav NyxAir plaanib samuti riigilt lisaraha küsida (9)
» Elektrilevi tõstab kahe protsendi võrra võrgutasu (4)
» Absoluutne rekord on sündinud: Eestis maksab elekter 4000 eurot (7)
» Meie Maa lõpetab homsega ilmumise (3)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 990 Veebimajutus: www.eq.ee