Laupäev, 25. juuni Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Riik hävitab elu saartel  
 
Järgmised Viimased
26 kommentaari
 
 
pontu 02-02-07, 17:38:34
igal hommikul hakkas lollide maal jälle vilgas
tegevus!! Niisugune on meie valitsus.
-0   +0
vähe veel 02-02-07, 18:45:17
"...Riik hävitab elu saartel..."
Kuidas siis nii vähe? See okukommarite valitsus hävitab ju terve EESTI elu. Ainult päriseestlastele saartelt ja äärealadelt tuleb lihtsalt kiiremini päkad silma panna. Nii ütleb kommarite jumal- Pika tänava instruktsioon. Katsuge bureešini käest EESTLUSE põhjalaskmidse menüüd küsida. Selle sai venelane bureešin ju moskvast.
-0   +0
mitu bleivet on vaja 02-02-07, 18:50:22
Mitu bleivet on vaja, et EESTIS põllumajandus viie aastaga ära kaotada? Kolmest peaks piisama. Või on teistsuguseid arvamusi. A.M. PK-st
-0   +0
värssu sass 03-02-07, 01:18:45
Paar kolm aastat tagasi kulutati juba hulka raha ära uuringuteks-planeeringuteks(osa jäigi imelikul moel kaduma) ja siis äkki löödi see paberipakk taluliidi bossi poolt kalevi alla, sest meie suurtalunukud(Kaptein, Saartok, Vallikivi jne ütlesid, et meile seda tapamaja vaja ei ole! Nüüd on loomade arv vähenenud tublisti ja ilma Ari Hannula sigadeta ei majanda end see ehitis ära. Me siin nii odavalt turustada ei suuda, kui suured tööstused meile praegu hetkel liha sisse veavad.(Valga LT) Siis peame ikka mingi toote oma tööstuses aretama, et sellega turule saada(hiiu oma toode siis)
Praegu ostame kord kuus turult punase kaubiku pealt vorsti ja suitsuliha! Päris hea pidi olema. Teeme siis hoopis ise oma väikese tööstuse. Nii mõeneski kohas praegu alles EU rahadega ehitatud Tp tegevuse lõpetanud. Sealt saaks soodsalt ehk tehnika! Edu mõtlejatele!
-0   +0
kolumats 03-02-07, 08:41:27
Mõelge, mõelge ja kõigepealt mõtle Sass ise ka, ära ainult unistajaks muutu. Ma võin omalt poolt ka viieka panustada. Meil võiks juba tapamaja tegijate-unistajate klubi moodustada.
Kas ja millal tapamaja reaalselt Hiiumaal taas käivitatakse on küsimus millele peaks olema siiski vastus.
-0   +0
Sass jälle 03-02-07, 10:50:22
Ega ma ei unistsgi! Vaja olekski, et talunikud omalt poolt ka summa sinna annaksid, muidu ei toeta meid keegi. Aga see juba teine jutt ja kes julgeks asjaga tegelema hakata... Mine tea!
-0   +0
Jüri 03-02-07, 13:58:50
Väga õige jutt. Oleks selliselt mõtlejaid ja kirjutajasid rohnem. võib olla siis ka midagi muutuks. Minu sügav lugupidamine Teile
-0   +0
See on 03-02-07, 15:51:58
meie EL, kuhu eelmisest liidust kohe pagesime. Eluaeg koduloomad tapeti taludes,aga nüüd EL direktiivid ei luba. Jännid oleme, loomadele numbrid kõrva , hulk ametnikke tegeleb ja peab arvet, muud eestlase saba jalge vahel nõuete täitmised. Aga eks ametnikud hoiavad oma kohta kümne küünega kinni. Sellest kõik need nõuded ja tagurpidi asjad EL väikeses liidu maal- Eestis.
-0   +0
Ann unable2004@yahoo.de 03-02-07, 17:12:47
Tere,oli huvitav Teie kirja lugeda.Mina aga olen täitsa nende lammaste poolt.Las siis elavad ja surevad niisama.Kui mina loon endale talu,siis ei lase mina ühtegi looma tappa,kuna minu jaoks on see kuritegu.Teie tegite algust!
Suurpärane!Tervitades!
-0   +0
jah 03-02-07, 18:16:10
...siin enamus mehed kibestunud vennad...,veidi optimistlikumalt härrased, muidu nutame ja nutame..., see elu edasi ei vii...
-0   +0
Aga 03-02-07, 23:29:38
mida sa Ann sööd? Oled taimetoitlane või?
-0   +0
*** 05-02-07, 09:16:16
Ann on vist roheliste parteist, et sellist juttu ajab. 3 korda hullemaid kuritegusid pannakse toime PRIA -s, valitsuses.
Mis puudutab Tuiksood, siis talle anname andeks. Ta ju inimene kes ei tea põllumajandusest mitte sittagi. Niisama maigutaja.
-0   +0
linnavurle 05-02-07, 11:15:39
Miks peaks Tuiksoo või Eesti valitsus Hiiumaale tapamaja ehitama, kui meie kohalikud "põllumajanduse suured juhid" seda ei taha. Nad istuvad ja virisevad iga võimaluse peale, mis neile pakutakse. Kohalikud põllumehed ju proovisid mõni aeg tagasi tapamaja pidamist aga ei saanus hakkama. Maa oli külmunud ja kärss oli kärnas. Kui keegi tulevast projekti rahastaks, siis nad võiksid küll paar aastat sellest unistada. Tegeliku töö tegemiseks pole nad lihtsalt veel valmis, sest koostöö asemel püütakse iga hinnaga partneril nahk üle kõrvade tõmmata. Ka läheb liiga palju energiat üksteise "kontrollimiseks" ja jaga taha panemiseks. Jõudu, talumehed! Nii jätkates olete varsti kõik maoli maas ja Hiiumaa põldudel õitseb jälle ohakas.
-0   +0
Vat 05-02-07, 13:22:30
nüüd sa linnavurle kirjutad õiget juttu! Paraku nii ta meil hiiumaal on! Ja jääbki kahjuks, sest koostööst põllumeeste vahel võib vaid unistada.
-0   +0
mandrilt 05-02-07, 13:50:29
Kütusekokkuhoid??? 600.- lamba kohta transpordikulusid??? Sel juhul peaks ka telliskivi Hiiumaal 600.-/tk maksma??? Autori artiklist jääb veel mulje, nagu ei peakski tapamaja olemasolul liharümpasid mandrile viima vaid nad jalutavad sinna ise?! Vastupidi kulla mees, lisandub veel loomsete jäätmete utiliseerimise probleem!
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2 - Järgmised >>  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Leedu keeld Vene kaupade transiidile põhjustas Kaliningradis ostupaanika (5)
» Orissaare Gümnaasium osaleb internetikoolituse keskkonna pilootprojektis (1)
» Kuressaare liinil lendav NyxAir plaanib samuti riigilt lisaraha küsida (7)
» Navalnõi sai uue kriminaalsüüdistuse, mis lisaks vangistusele 15 aastat (2)
» Hiiumaal veel koroonaviirust leitud pole (3)
» Haigekassale on esitatud 725 taotlust vaktsiinikahjude hüvitamiseks (2)
» Saaremaal avati Sassi sild (4)
» Koroonapiirangute vastu kaevanud said kohtus valitsuse vastu võidu (15)
» Saaremaa suurim kaubandusettevõte tunnistati tublimaks koolitajaks (30)
» Keskkonnaamet ei tohi jahimehi pealt kuulata (1)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 2095 Veebimajutus: www.eq.ee