Neljapäev, 1. juuni Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Muhu-mandri püsiühenduse teema küttis riigikogus kirgi  
 
Esimesed Eelmised Järgmised Viimased
43 kommentaari
 
 
to mis-ile 29-01-07, 17:57:45
See on küll laus jama, kui broneeringute raha läheks riigile peaks tegemist olema riigile kuuluva ettevõttega, mitte erafirmaga, kelle eesmärgiks on kasumi teenimine endale, mitte kellelegi kolmandale.
-0   +0
milline heaolu 29-01-07, 19:04:57
Jah, parem nuumata Leedot ja temasuguseid, noh ka Jüri Saart, sest tema kui vana kommari käsi on kõvasti mängus (pistis muide), kui võimaldada saarlastel ja nende külalistel sõita takistusteta Saare maakonda ja mandrile tagasi. Jah, kuni 2 miljonit Saare maakonna külastajat ei loe ju midagi. Selle asemel pakub ühtse venemaa algorganisatsioon keskerakond saarlastele Riigikogu liikmekandidaadiks eesti poiste vangipanijat sm. ain seppikut. Noh, jõudu eestlastele ka raudtee nuumamisel. Kõige soodsam prognoos on, et makstud saab see raudteekola 14 aastaga. Nagu eedik ütleb - kulud eestlastele ja tulud vene imperialistidest naftabojaaridele, noh natuke tilgub ka eedikule endale.
-0   +0
raha 29-01-07, 19:47:29
ju suunati ammugi tallinn - tartu neljarealiseks ehitamisele - ainult head ujumist saab soovida.
-0   +0
to to mis-ile 29-01-07, 20:11:03
Võta kallis mees majandusministeeriumi koduleheküljelt praamidotatsiooni leping lajti ja loe läbi enne kui kedagi jamas süüdistad.

Arengukavast niipalju, et selles sisalduvate infrastruktuuriobjektide jaoks Eestisugusel kääbusel raha ei jätku. Euroopa Liidu poolt on järgneval 7 aastal kogu Eestile ette nähtud 10 miljardit krooni, eeltaotlusi aga juba praegu 3-4 korda rohkem, st 40 miljardit. Pool kogu sellest summast on kavanadatud taasriigistatud raudtee arendamiseks, siis tuleb valmis ehitadada Tallinn-Tartu maantee, Tallinna ümbersõit, Narva sild, Tallinn-Narva maantee, Tallinn-Pärnu-Ikla maantee.... jne jne. kuskil tagapool on ka selles loetelus ehk nn Saaremaa Sild.

Kõik loetletud objektid on Eesti majandusele oluliselt tähtsamad mingi maakonna püsiühendusest. Kõiki loetletud objekte kasutab oluliselt rohkem kui 1,7 miljonit korda aastas (inimestes mõõdetuna).

Tulge saarlased mõistusele ja saage aru Saare maakond EI OLE EESTI NABA!!!! Ärge uskuge neid pisipoliitikuid, kes lubavad kohe kohe mingit silda, ärge hääletage nende poolt sest tegemist on hämamise ja valega.

Eestis pole ühtegi inimest, kes oskaks arvutada, kui palju selline objekt tegelikult maksaks. Eestis pole ühtegi inimest, kesoskaks sellist silda reaalselt ehitda.
-0   +0
kommarid ahju 29-01-07, 20:46:25
"...Eestis pole ühtegi inimest, kesoskaks sellist silda reaalselt ehitda..."
Huvitav, kes selline joobakas on, kes nii väidab. EESTIS ON selliseid inimesi piisavalt. Ja Saaremaa ongi EESTI NABA. Sest okupantidest üleujutatud Narva pole seda ammugi. Sama vähe on seda vene naftabojaaridest imperialistidele nuumata antud raudtee. Jõudu, EESTLASED, raudtee abil vene imperialistide nuumamisel. Ja pange saarlased ja nende sõbrad tähele. Igalpool on mitmerealine liiklus mandril. Aga seda mitte saarlastele ja hiidlastele. Kõik need mandrijurad on mõneks aastaks - kõik see Tallinna ümbersõit (mida sellel vedada on niipalju, venel pole varsti enda jaokski midagi), mitmerealine maantee (autokütus on varsti niisugune defitsiit ja kallis, et selline lahve vuramine jääb ära). Saarlane ja ka hiidlane vajab püsiühendust (kasvõi suksuga mugavaks üle Suure Väina saamiseks). Alustame siis Muhu-mandri omaga. Ma muidugi saan väga hästi aru, et kogu esnv ja EL-ist saadav varandus on ensv põlistamiseks (eestlaste peedistamiseks, vene okupantide soosimiseks). Ainult loll ei saa aru, et Karl Vaino (Kirill Voinovi) töö jätkub. Nüüd on ainult teised peategelased. Muuseas, need rohelised võite te, saarlased, ka endale pähe määrida. Mitte ainult sellepärast, et nad Saaremaa vastu on. Lisaks sellele on ju nad rahastatud avalikult vene imperialistdega koostööd tegeva seltskonna rahaga. Nii et EESTLASTE - EESTI PEREMEESTE lollitamine käib. Nii hoolimatut seltskonda oma rahvuse suhtes ei ole vist üheski kommunistlikus riigis. Aga ega ensv olegi riik. KOMMARID AHJU! E L A G U E E S T I W A B A R I I K !
-0   +0
Rando 29-01-07, 21:38:17
Tehke see kuradi sild valmis! Saaks ka ilma kihutamata ja aega planeerimata kodus käia.
-0   +0
raili 29-01-07, 22:51:43
Pooldan silda .Ärgu ainult venitagu sada aastat sellega.
-0   +0
to kommarid ahju 29-01-07, 23:27:00
no tubli eestlane... :-)))))))))))). hakkad ise ehitama või??? Ütle siis mõni sarnane ehitis, mis meie "suurepärased meistrid" teinud on?

Arvesta sellega, et mandril elavad 875 tuhat EESTLAST. Fakt. Ning ära unusta ka seda, et Saaremaa on hilisajaloos üks tublimaid mässajate ja kommunistide taimelavasid olnud. Kingissepp ja Rüütel ehk eredamad näited. Upa mehed, Ellamid ja Mui, tublidest kolhoosnikest rääkimata. Sa vaene mees ikka tead, kus ENSV esimene kolhoos tehti? ega vist.. uuri järgi.

Saarlane muuseas tähendab saarel elavat inimest. Kui nutad suure maa järele, anna minna. Narvas näed on hädasti sinusuguseid vaja. Harjutad seal pisut lühema silla ehitamist ning vaata kas saad ilma ukrainlastest abilisteta valmis. :-)))) Eks siis selgub ka, kes meist joobakas on ;-)))))))
-0   +0
Slava 29-01-07, 23:57:53
Keda teie arvamus üldse huvitab, ahhh???
-0   +0
Slava 30-01-07, 00:03:28
Tubli Etgar, annan sulle kevadel oma hääle koos priske ümbrikuga. Tehtud!
-0   +0
kodanik 30-01-07, 00:23:37
Vastikud riigikokku trügijad on jälle selle sillasja just nimelt enne valimisi üles võtnud. Sillajuraga nad kavatsevad järjekordselt kenakese portsu hääli kokku koguda aga kui valimised mõõdas on sillajutt, nagu sinilinnuke silmapiiri taha kadunud! Ei ole neil häbi ega mittemidagi sündsüsesarnast olemaski, lihtsalt ühed valetajad ja rahvale puru silma ajajad!
-0   +0
m 30-01-07, 01:35:36
Need, kes tihti mandril ei käi võivad jah rääkida siin, et pole silda vaja. Sild oleks palju praktilisem.
-0   +0
rohelised - vait 30-01-07, 08:02:33
"...Saaremaa on hilisajaloos üks tublimaid mässajate ja kommunistide taimelavasid olnud..."
Loomulikult olid Anvelt, Pöögelmann, Tellmannid, Pälson jpt. teised tublid punased - saarlased.
"...ukrainlastest abilisteta valmis...."
Miks mitte kutsuda ukrainlasi sillaehitamise ajaks siia. Samamoodi nagu kümnete tuhandete kaupa on eestlasi Soomes ja ei tea kus tööl. Aga arvatavasti saame ka ukrainlasteta. Võib-olla kutsume taanlased. Aga miks ka mitte poolakad. Ühekordne töö, miks mitte.
Ja lõpetuseks. Need kamajaad mandril seoses raudteega on ühtse venemaa sitatrampimine EESTLUSE lõplikuks lõpetamiseks. Nagu juutidel olevat olnud Endlösung plaanis.
Ei rohelistele, ei keskerakonnale, ei kõigile okupantide soosijatele ja EESTLUSE hävitajatele.
-0   +0
kommarid ahju II 30-01-07, 08:13:47
See on ju selge, et linna on rohkem inimesi lolli peaga kuhjunud. Samamoodi on neid mandril rohkem. Veelgi enam, pealinna on pooled EESTIT okupeerivad vene okupandid resideeruma meeliatud (korteriga, mis neiel kingiti). Selle järgi saab kõik see raha ainult talinasse suunata ja siis imestada, et miks see EW elu NII P E R S S E S on.
-0   +0
to kommarid ahju 30-01-07, 09:22:13
Sul on vist oma "Endlösung" kirjutatud juba ja sisu teada.... :-)))))))) Kannad ehk ette?

Mis need Anvelt ja Pöögelmann siia puutuvad? Loetle ikka Saaremaalt pärit kommuniste. Ära kaldu teemast kõrvale. Kusjuures huvitav on tõsiasi, et punaseid on jätkunud saarlastel nii endale, kui ka mandrile jagamiseks. Väljapoolt pole saarele kedagi tulnud. Kogu ENSV tehti nö "oma jõududega" ära.

Aga kommentaare lugedes tundub, et kõige suurem okupatsioon on alles sinus eneses. Miks muiud kisad nii kangesti kaasa sillale - Vene Impeeriumi algatatud militaarprojektile. Kuidagi, ei saa jätta märkimata, et kõik hilisemadki sillamehed on läbinud kommunistliku ja impeeriumimeelse parteikooli. Äkki on sinulgi, kommentaator, punane kaelarätt veel pesusahtlisse peidetud?

Õige saarlane on olnud vaba ja sõltumatu ning teadnud, et saare juurde käivad meri,sadamad ja laevad.

Aga noh, mis seals ikka pritsi sappi edasi, äkki hakkab kergem. ;-))))))))
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2 | 3 - Järgmised >>  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Kuressaare joogivesi on nüüd puhas (2)
» TTÜ professor: päikeseelektri võrku müümine läheb müüjale pigem kallimaks (5)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (43)
» Hiiumaal veel koroonaviirust leitud pole (5)
» Kuressaare linna elanikke hoiatatakse võimaliku saastunud kraanivee eest (1)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 5496 Veebimajutus: www.eq.ee