Pühapäev, 26. märts Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Politseijuht tühistas foto alusel tehtud noomituse  
 
Esimesed Eelmised Järgmised Viimased
31 kommentaari
 
 
Kersti 14-01-07, 13:29:33
Minu argument: härra Alliku tegevust saab võrdsustada põõsa taga kiirust mõõtva politseiniku omaga. Mõlemad tegutsevad salaja ning seda ühiskonnas heaks ei kiideta. Ja see, et arestimaja töötaja noomitus tühistati, on igati õige, sest ka arestimaja töötaja on inimene nagu iga teine ja kedagi ei saa süüdi mõista, kui juhtunut pole üheselt tõendatud. Ning see, et politseiametnikud asja edasi kaebasid, on nende kodanikuõigus. Ja miks peaks arestimajas kinnipeetavad tihti haiged olema??????? Kummaline seisukoht!
-0   +0
To Kersti 14-01-07, 13:57:06
Väga asjalikud kommentaarid. Eesti õigussüsteem ongi üles ehitatud nii, et pigem jäägu süüdlased süüst puhtaks, kui et süütud kinni pannakse ja seetõttu kui ikka pole süü 100% kindlusega tõendatud, siis ei saa ka "igaks juhuks" kedagi süüdi mõista. Eks kohus otsustab, kas nn. süüdlased on ikka ón oma nn. teos süüdi või mitte. Tublid igal juhul, et asja niisama ei jätnud ja edasi kaebasid. Ebaõigluse vastu peabki võitlema.
-0   +0
to Ragnar 14-01-07, 13:57:51
jah olen seal ise olnud, seepärast tean , kuidas asjad käivad.
-0   +0
to kersti 14-01-07, 18:35:18
keegi ju ei ütle, et arestimajas kinnipeetavad peavad haiged olema, vaid alkohoolikute hulgas on ka haigeid inimesi, kui tahad teada on ka alkoholisõltuvus haigus.Mina küll sooviksin,et arestikamris ei korduks mõne aasta tagune juhtum ja selleks valitsegu ikka kord.
-0   +0
Kersti 16-01-07, 13:49:04
Kõik räägivad, et arestimaja valvur magas, aga miks ei räägi keegi sellest, kui palju inimesi siis reaalselt samal ajal kambrites olid. Kelle elu siis nö ohtu seati.
-0   +0
tõnu 16-01-07, 17:47:01
Sain eelpool kommijatest aru, et vahikord kestab 24 tundi. Kui 8-tunnise tööpäeva puhul on ette nähtud lõunapaus ja lisaks veel nn kohvipausid, siis on ju igati loogiline ja minu meelest lubatud väike puhkus. Ja eks see ole igaühe oma asi, kuidas ta puhkab: joob teed või kohvi või tukastab kümneks minutiks. Kõik taandub sellele, kuidas neil töösisekorra eeskirjad asja. sätestavad.
-0   +0
tommi 16-01-07, 20:01:58
Ei saa olla mitte midagi hullemat, kui asutuse juht, kui Allik see ikkagi on, läheb oma inimeste peale kõrgemale poole kaebama. Vastupidi, kui sellised pildid oleks teinud keegi härra X Pärnust, oleks Alliku kohus olnud sellele X-le tõestada, et ta nägi UFO-t, viirastust või mida iganes. Peale X-i lahkumist Pärnu aga teinud poistele sellise zaketi, et nendel ununeb oma perekonnanimi ära. Siis oleksid kõik poisid Allikut mõistnud, temast aru saanud. Nüüd aga esimeses lahingus saab ta tagant kuuli, ja muideks asja eest. Ükski asutuse juht, kui ta see ikka tegelikult on, nii ei käitu, kui Allik.
-0   +0
näide elust enesest 17-01-07, 10:32:39
Kuidas Allik käitub,näitab järgmine case.Oli teine vallavanem ja olid ühed õelad inimesed linnast,kes tahtsid läbi omandireformi oma varanatukest tagasi saada.Aga tutkit,brat.Telliti ehitusekspertiis ja uputati sellese tuhandeid riigi raha,kuigi tulemusoli teada.Tulid uued valimised ja aastal 2000 oli keegi jälle oma vana ameti juures politseis tagasi.Mitte niisama tegelane,vaid liiklusjärelvalve šeff või selle kt.Linnas elas ka üks autojuht,kes juhtis oma isiklikku autot väikese õllega.Kuna vanal autol tekkis mingi tõrge,remontis ta seda parajasti Veski juures tänaval.Kas keegi koputas,või oli see lavastus,kuid kohale saabus politseipatrull.Kuna ta elukaaslane istus kõrvalistmel ,oli segaekipaaži meessoost tegelase Tänaku esimene lause:"Kas te keppite siin!"Vormistati kohe protokoll ja Allik vormistas paberid politseimajas.Kuna tegemist oli oma vana vaenlase pojaga vallavalitsuse päevilt,siis anti asjale kohe seaduslik käik kriminaalasja algatamiseks.Tuleb lisada,et mees oli olnud kutseline autojuht üle 20.aasta ja ilma ühegi suurema avariita.Kehtiva karistuse oli saanud varem mingi väikese mõlgi eest õllese peaga.Kohus karistas meest vääriliset: kaks ja pool aastat vabaduskaotust tingimisi,juhilubadest x aastaks ilma,töökohast sulg sappa jne.Pole siis ime,et inimene murdus ja kuu paar pärast kohtuotsust oli manalas.Tema isa,kes oli aastaid vaadanud pealt seda ülekohut Mustjalas ja oli kaotanud oma kõige armsama poja ,korrutas elu lõpuni:"Küll on need seadused valjud siis,kui üks võimumees on tööl politseis ja samas vallavanemana tallatakse kõik kehtivad seadused jalge alla".
-0   +0
absoluut 17-01-07, 10:51:54
roolijoodikutele 0-tolerants!
-0   +0
absoluudile 17-01-07, 10:56:21
ka pättidest politseinikele O-tolerants!
-0   +0
Üks 17-01-07, 12:15:16
Üks Allik on erand.Tema tohib,sest tema patroon on siseminister Laanet isiklikult.
-0   +0
to tommi 17-01-07, 17:12:51
Üks korralik ülemus ei tohi töö juures kindlasti sallida alluvate jämedat töö sisekorra eeskirjade jämedat rikkumist, sealhulgas näiteks joomist jne. Kui üks juhtivtöötaja selliseid töötajaid kaitsma asub, siis pole tegemist küll mingi juhiga. Sest korralagedus töökohas ei võimalda ka korralikel inimestel normaalselt töötada!
-0   +0
ai kui mõnna... 17-01-07, 17:31:59
musjala jobul jälle "junn püksis"-jälle oli võimalus "öigustatud subjektina" esineda.
-0   +0
sorry- 17-01-07, 17:33:39
Mustjala jobul..
-0   +0
musjala jobule 17:31 18-01-07, 15:01:15
Kes see musjala jobu veel on.
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2 | 3 - Järgmised >>  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» TTÜ professor soovitas muuta elektri võrgutasude hinnastamist ja jätkata põlevkiviga (54)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (25)
» Endise tippkommunisti euroametisse soovitanud Parts sõidab Brüsselisse kommunismi hukka mõistma (9)
» Hiiumaal veel koroonaviirust leitud pole (4)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 3205 Veebimajutus: www.eq.ee