Pühapäev, 4. juuni Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Politseijuht tühistas foto alusel tehtud noomituse  
 
Järgmised Viimased
31 kommentaari
 
 
+ 12-01-07, 12:28:36
http://www.postimees.ee/120107/kommentaarikeskus.php?ARTIKKEL_ID=238716&TASK=KOMMENTAARID
-0   +0
jobu 12-01-07, 12:52:40
vaadake vaadake kui laheda kommentaari ma postimehes kirjutasin
-0   +0
eelmisele 12-01-07, 12:58:11
Kui seal kommentaaris on midagi valesti,siis öelge.Isiklikult arvan,et üks seadusesilm on tavaline pätt ja jään oma arvamuse juurde.Koos Andres Koppeliga paras paar.
-0   +0
*** 12-01-07, 15:32:25
selle Koppeli kohta olema ma ka kuulnud, lugenud igasugu juttu mis ei pidanud niisama linnalegend olema.
kusagil foorumis oli tema kohta lausa teema üleval. mis aga liigsete kaebuste tõttu tema kohta kiirelt ära likvideeriti.
mis puudutab antud artikklit siis selline möga, et fotod olid udused...no, X6MI, loll jutt suhu tagasi.
-0   +0
imestan 12-01-07, 18:03:13
Miks tegi Allik nii.Üks õige juht peaks oma töötajatest veidigi hoolima.Kui tegid midagi valesti, on ka muud võimalused peale pildistamise ja kõrgemale poole kaebamise.Kas Allikul ei ole usku oma meestesse... Millist suhtumist tema meestelt ootab...Või teenib kellegi ees kannuseid...Küsimusi kuipalju.
-0   +0
vaatleja 12-01-07, 18:30:25
Eestis hukub arestikambrites igal aastal hulk in imesi kuna puudub vajalik järelvalve.Minu lugupidamine hr. Allikule, kes soovis asja parandada ja ma olen täiesti kindel, et nii ka oli.KUI aga vaatame hr.Aegi poolt, siis antud juhus näitab, et arestimajades puudub vajalik kord, valvurid magavad ja proovi siis streikida või palga nõudmisi esitada.Kindlasti on parem kui sellisi väärnähtusi ei oleks olnud.
-0   +0
rein 12-01-07, 23:34:30
vaatlejaga 100% nõus
-0   +0
muhkel 12-01-07, 23:40:07
Arvan samuti, et Allikul on õigus ja ta teeb õigeid asju aga sm ag nullib kõik head kavatsused ära. Nii juba kord on, et tee mis sa teed aga kui vastujõud on nii tugev... Ega see kommarite ülemvõim lõppeb vist alles 50-ne aasta pärast, kui järeltulijagi taevasse ära kolind...
-0   +0
hh 13-01-07, 11:28:26
Tukkujad võiks mõista, et avalikkuse silmis rikuvad nad vaid enda ja politsei mainet veel rohkem selle kohtujandiga fotokvaliteedile mängides.

Igati toetan, et Allik politsei kvaliteeti tõsta soovib.
-0   +0
mees 13-01-07, 11:57:41
Iga ülema kohus ongi jälgida, et tema alluvad töötavad ja ei magaks, seda enam veel kuskil politseis. Samas olles ülemus astu uksest sisse, aja see magav mees üles. Selgita mida ta valesti teeb ja siis karista. Kui ta käib ja ainult fotografeerib ning saadab pildi edasi, siis see näitab, et ta kardab või lihtsalt ei saa asjadest õieti aru. Nüüd on muidugi võimalus kõigil kaevata foto kvaliteedi ja Alliku päedevuse üle. Esimesel juhul oleks aga asi selge ja mehel ei oleks kuskile taganeda vaid peaks oma viga tunnistama. Allik võiks töötajate pildistamise asemel nendega rääkida ja hiljem linde pildistama minna, siis jätaks ta politseijuhina usalduslikuma mulje!
-0   +0
täitsa 13-01-07, 15:19:39
kas te kõik siin olete segi läinud. tundub, et teil on selle arestikambriga kõvasti tegemist olnud, mis see muidu teile nii korda läheb. Siis peaksite ka teadama, et arestimaja mehe kohustus ei ole 24 tundi seal olevate asukate juures viibimine ja nende tahtmiste täitmine ja käe silitamine, vaid neil on oma kindel kord , millal saavad sealsed asukad potile jne. Seega ei oma mittemingisugust tähtsust, kas inimene , kui tal on kohustused kõik õigel ajal täidetud, istub toolil lahtiste või kinniste silmadega. Ja pealgi see pole küll kellegi ülemus, kes oma töötajate peale teistele kaebama läheb, kas siis endast ei olegi nii palju ülemust, et asi ise kohapeal ära lahendada. Selge on see, et politseiametnike üle tuleb täpselt samamoodi õigust mõista, kui tavainimeste üle, seega kui ikka kindlaid tõendeid ei ole, siis ei järgne ka karistust. Ja nagu me kõik teame, pole ühegi selles osalenud asjaosalise suhtes ühtegi kindlat tõendit. Ja seda tahaks küll näha, kuidas Allik tunnistaja pingis omadele ära tahab teha, siin tal enam pikka pidu ei ole.
-0   +0
Ragnar 13-01-07, 16:11:10
to täitsa.
Eile ole kunagi arestikambris istunud ja minu elustiili puhul sinna ei satu kaa. Kuna sina seda arestikambri asja nii täpselt tead on kaks võimaliust: kas sa oled ise seal olnud või töötad politseis. Kui viimane siis ei ole sinu arvamus objektiivne. Ja see omade värk, et omasi tuleb hoida, on rumal lähenemine, kuna siis saavad igasugused inimesed politseis vabalt töötada, eks :)
-0   +0
Kersti 13-01-07, 16:30:23
Kõiki, kes asjast midagi jagavad, süüdistatakse omade kaitsmises ja ülejäänud panevad täiega tühja. Kui midagi tarka öelda ei ole, siis oleks suhteliselt asjalik suu kinni hoida. Selle kommenteerimise eesmärk ei ole siin teineteist maha teha - täiskasvanud inimesed peaksid oskama tsiviliseeritult argumenteerida.
-0   +0
stopp 13-01-07, 21:09:28
kerstike ei saa aru keda siis siin maha tehakse, mingi kord peaks ikka arestimajades olema, kuna kinnipeetavad on tihti haiged inimesed.
-0   +0
Ei saa aru; kerstile 14-01-07, 01:16:18
Ja mis on sinu argument siis???
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2 | 3 - Järgmised >>  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Hiiumaal veel koroonaviirust leitud pole (6)
» TTÜ professor: päikeseelektri võrku müümine läheb müüjale pigem kallimaks (6)
» Kuressaare joogivesi on nüüd puhas (2)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (43)
» Kuressaare linna elanikke hoiatatakse võimaliku saastunud kraanivee eest (1)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 4610 Veebimajutus: www.eq.ee