Neljapäev, 1. juuni Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Kas kivid ära viia või alles jätta?  
 
Järgmised Viimased
46 kommentaari
 
 
rrrr 08-12-06, 12:51:50
“Pärast kivide panekut on mõnus ja vaikne öösel magada. Ei ole seda autode kihutamist,” ütles Pikk 60a korteriühistu esimees Asta Ait. <---
enne vbl sõitis auto lihtsalt mööda aga nüüd sõidab kivide juurde ja hakkab tagurdama ja selle kestvus on palju kauem kui korra mööda sõit
-0   +0
oled jah 08-12-06, 14:21:01
kõige targem
-0   +0
uru 08-12-06, 14:34:17
Kahel käel poolt nende kivide paigutamisele ja sinna jätmisele. Selliseid kivisid oleks vaja ka Smuuli teistessegi elamu kvartalitesse neile majade vahelistele teedele. Vaadake mis toimub majade 3 ja 5 ees. Sinna küll kivisid suisa panna vast ei saa, aga paar kolm lamavat politseiniku kuluks küll ära, sest lausa jube on kui kvartali sisesest hooviala kasutatakse Smuuli tänava paraleerina ja liikumise kiirus ka sama mis Smuuli tänaval. Kui linnaisad ja elamute hooldus midagi ette ei võta tuleb ka kivid panna!!!!!!!!!!!!!!!
-0   +0
sama kandi mees 08-12-06, 14:35:13
Selle kvartali sisesed teed on päris hukas, mingit kihutamist seal arendada on tehniliselt võimatu (kvartali sisene tee sobib rohkem tankodroomiks).Seda esiteks, teiseks kumab artiklist läbi puhas krudaism, kaks inimest saavad rahus magada teiste inimeste elu ja tervise arvelt.Kui mõni tahab rahus magada mingu metsa elama.Ja kolmandaks, kui isand Sema arvab, et nende maja ümber ei kehti EV Liiklusesadus, siis ma järeldan, et Pikk 60A maja ümber võib sõita alkoholi joobes, näiteks kiirusega 160 km/h ja inimesi sandistada.Neljandaks, olles kursis antud maja probleemidega, siis kivide paigaldamist ei ole korteriühistus arutaud kõigi selle maja elanikega.
-0   +0
villane lammas@laut.lv 08-12-06, 15:54:00
Rohkem austust eraomandile, kodanikud! Eks ole need kivid just ajudeta kaaslinlaste korralekutsumiseks, kes ei taha mõista, et kortermajade sisehoovid on ERAVALDUS, kus liiklemine ja parkimine on omaniku loata KEELATUD. Kui me kõik viitsiksime järgida paigaldatud liiklusmärke, ei oleks ka antud probleemi kividega.
-0   +0
Margus 08-12-06, 16:36:18
Artiklis on üllatavalt linna ametnik lubanud panna kive sinna kuhu keegi soovib, siis tegelikult need asjad nii ei käi. Detailplaneeringuga pannakse paika millised on territooriumile sisenemiseks teed, planeeringu muutmiseks on ainuõige algatada uus planeering. Kõnealusse hoovi on palju asja olnud kiirabil, ka päästeautod on seal pidanud mõnel korral sõitma. Olge mõistlikud ja otsige endale sobivamaid lahendusi. Abi ootamisel tundub Teile nigi abi saabumine väga aeglane, ärge ise lisage aega juurde.
-0   +0
era-prole 08-12-06, 16:51:43
Nõukogude aeg ja sotsialistlik (kõigile kuuluv) omandivorm on läbi. Enam ei ole nii, et lähen ja marsin/sõidan kus tahan. On olemas mõiste eraomand. Eraomandit kasutatakse omaniku loal. Eraomandit ei saa ükski ametnik planeerida ühiskondlikuks omandiks. Eraomandi võib eraldada ühiskondlikust omandist piirdega. Soovitan soojalt kõigile terviklikku kvartalit moodustavatele majadegruppide elanikele ümbritseda kogu kvartal piirdetaradega. Lahendate koheselt oma autode parkimisprobleemid, laste turvalise hoovis liikumise probleemid jne. Taras on värav, mida kasutate oma maja juurde sõiduks. Samast august võivad sisse tulla ka abiteenistuste autod. Kõrvalistel inimestel ja autodel pole teie eraomandi peale asja. Rohkem julgust ja pealehakkamist oma eraomanduse kaitseks. Proletaarlased, kellele selline suhtumine ei meeldi, koligu mujale.
-0   +0
olen... 08-12-06, 21:24:30
olen margusega 100% nõus. eraomand või mitte aga niisama lambist ei hakata kuhugi midagi panema või ära võtma. nagu ei hakata ilma linna nõusolekuta kuhugi midagi ehitama. selleks on vaja vastavaid lubasid linnavalitsusest.
kuna antud asja puhul luba puudub siis on linnal õigus ühistut trahvida.
-0   +0
Arvamus 08-12-06, 21:46:01
KÜ-tele kuuluvat maad nimetatakse erinevatel dokumentidel-plaanidel küll kinnistuks,maaüksuseks, korruselamumaaks, maa-alaks, krundiks. Omanikena maksame linnale maamaksu ja remondime ise õue teid .Seega loen õigeks igal omanikul oma õues reguleerida ka autode liiklust vastavalt liiklusohutusele.Enamusel KÜ majadel on omad juurdepääsuteed olemas.Piiranguid on vaja LE nõudeid eiravate juhtide pärast, kes kasutavad läbisõiduks ja kihutavad õuealal,ohustades eriti meie lapsi, kes tõesti ei saa selletõttu ohutult oma õues liikuda.Juht peaks arvestama, et seisva auto varjust võib laps ootamatult talle ette jooksta. Õuealal LE kehtestab maks. liikumiskiiruseks 20 km/t või sõita ainult jalakäija liikumise kiirusega. Lapsed võivad oma õuealal mängida, jalgrattaga sõita- seda peab iga juht arvestama. Maanõuniku üteluse järgi ei tohi me oma väikesel õuealal liiklusele takistusi teha.Mis seaduse aluse? Mis seaduse alusel Kuressaare LV on sulgenud kesklinnas autodele, sealhulgas päästeteenistuse ja kiirabi omadele Kauba- Kiriku, Kohtu-Turu tänavate ristmikud massiivsete lillekastide- pottidega.Kuidas seal õnnetuse korral päästetöid organiseerite. Tänavad on sõiduteed ja seal peab liiklus olema reguleeritud LE nõuete kohaselt.See peaks nagu aamen kirikus asjaosalistel selge olema. EK
-0   +0
linlane 09-12-06, 03:59:01
See kihutavate ja tümpsutavate rullnokkade probleem on linnas tõesti suur! Nende kihutamist on ju sageli ööseti kuulda ja veel hullem, kui nad öösel autoraadioga tümpsutama hakkavad - hakka kasvõi maja helikindlaks ehitama. Kas siis tõesti ei ole mingit rohtu nende vastu? Seda probleemi peaks juba Riigikogus arutama hakkama!
-0   +0
ints 09-12-06, 10:26:53
ei ole kuulnud,et linn või riik oleks neid teid hooldanud või remontinud.kas nüüd peavad ka väikemajade omanikud väravad lahti tegema,et kaaskodanikud saaksid otseteed kasutada
-0   +0
to uru 09-12-06, 12:01:29
mis asja sa räägid et paralleelne peat2navaga smmuli 3 ja 5 maja ees, seal ei ole võimalik üle 10 km tunnsi sõitagi, vaata milised augud.
iga 2. inimese auto on seal viga saanud ja ei usu et keegi seal nüüd kihutada tahakski. Lolli juttu ajad. Teed kenasti korda siis võib ka see lamav politseid seal olla aga hetkeline lamav politsei ongi se kuumaastik. Liiklusmärgid pannakse kl aga mix eiole saanud veel kegi selliseid pileteid, et mille saaks poanna auto eiklaasile et ära tuntaks, et on vastava maja elanik, ja kellel seda ple kasvõi siis auto teisaldamine mingi aja jooksul
-0   +0
uru 09-12-06, 13:32:13
Linnavarade amet, kui te ei suuda neid lamavaid politseinike kruntide piiridele paigaldada, siis pakun lihtsama variandi!! Kaevake tee läbi ja lükake kinni, ärge tihendage ja ülejääk pinnas pange kaevatud kohtade otstesse siis oleks ju ka kaevatud koht ühtlasi märgistatud. Muide ega need lamavad politseinikud ei peakski olema kogu tee laiuses. Piisab kui 1/3 tee laiuselt tee keskel! Kas autode parkimine magalate rajoonis on ka põhjendatud kvartalis siseste teede halva olukorraga?
-0   +0
ka 09-12-06, 13:34:05
politsei võiks linna piires kontrollreide teostada , et liiklushuligaane, eeskirjade mittetäitjaid korrale kutsuda.Kasvõi kesklinna kiiruse piirangu alal.Isegi Lossi tänaval politseimaja ees mõni rullnokk võtab viimase välja.Mida siis veel rääkida toimunu kohta mujal linna tänavatel ja õuedes .See kriitika ei käi normaalselt liiklevate juhtide ja inimeste kohta.
-0   +0
Dumbässid! 09-12-06, 17:20:11
Ei tea kui peaks kellegile kiirabi tulema ja need kuradima kivid seal ees tolknevad kuidas abi saajani peaks jõudma ei tea?Kurat need on lihtsalt kadedad ja lollid vanad inimesed keda see võibolla 1-2 mööduvat autot nii hirmsasti häirib?Mariientalis lendab majade kohalt lennuk yle mis sinna panete ?- Ehitate kõrgema aia vä? krdi jobukari!
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2 | 3 | 4 - Järgmised >>  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Kuressaare joogivesi on nüüd puhas (2)
» TTÜ professor: päikeseelektri võrku müümine läheb müüjale pigem kallimaks (5)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (43)
» Hiiumaal veel koroonaviirust leitud pole (5)
» Kuressaare linna elanikke hoiatatakse võimaliku saastunud kraanivee eest (1)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 3903 Veebimajutus: www.eq.ee