Pühapäev, 4. juuni Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Kaarma vallavalitsejad peavad Bornholmi haldusreformi heaks  
 
Järgmised Viimased
22 kommentaari
 
 
kati 26-07-06, 12:29:37
no nii asjatundmatut juttu vallavanemalt nende tuulegeneraatorite kohta küll ei oleks oodanud, mees vist ajab segi 10kw-sed ja 1000 ning suurema võimsusega generaatorid.
-0   +0
juhan 26-07-06, 13:06:03
mina soovitaks hr. veversil läbi lugeda 25.11. 2004a.maalehest artikkel tuulegeneraatoritest ja nimelt see osa, kus inglise arstid ja saksa teadurid ütlevad välja oma arvamuse tuulikute poolt tekitatud kahjulikust infraheli toimest.
-0   +0
lugeja 26-07-06, 14:38:22
vallavanemale teadmiseks euroopas oli juba paar aastat tagasi rusikareegel tuulegeneraator peab olema elamutest vähemalt 400m kaugusel, kui on aga rohkem tuulegeneraatoreid ja võimsamad on arvutuslik vahe veelgi suurem, see teie 30m vahekaugus on mõeldud nn. väikestele mänguasjadele.
-0   +0
mairold mairold@mereblog.com 26-07-06, 15:31:37
Minu meelest on valdade ühinemise teema Saaremaal juba aastaid üleval, aga asja sellest pole saanud. Ei ole viisakas targutada teemal, et nendel seal mere taga reform hästi tehtud, kui meil on kõik kavatsused põhja lastud. Minuteada Kaarma valla volikogu tõmbas vee peale ühinemisplaanile Kärla ja Pihtla vallaga. Mis veel kogu Saaremaa ühinemisest rääkida?
Et ühinemised enne kohalike omavalitsuste valimisi soiku jäid, olid ei tea kelle huvides. Aga nüüd on kriitiline olukord. Kaadrit ja ajusid ei jätku. Mitmed vallad on kuulutanud vallavanema konkursi välja, aga ei ole kedagi, kes koha täidaks. Ja see tendents süveneb lähiaastatel. Haldusreform on TOTAALSELT hiljaks jäänud ja plaanide teostamise asemel tegeletakse "tulekahjude" kustutamisega. Kui kusagil veel on midagi korras, siis mitte kauaks. Rahvusvahelised projektid ootavad omaosalusi, mida väikevallad ei suuda tagada, eelarved tõmbuvad kokku, valitsuskulud liiga suured, vallaeelarvete pankrotid jne.
Nii, et kui omavalitsusreformi teemal midagi öelda, siis paluks natuke minevikku meenutada ja kapist luukered üle lugeda. Meele teevad mustaks sellised artiklid, kus jälle aina räägitakse, räägitakse, räägitakse, räägitakse... Aga tegusid ei ole.

Vähemalt uus maavanem paigas, ehk nüüd hakkab midagi positiivses suunas muutuma. Need, kes olid haldusreformi vastased, võiksid suu viisakalt kinni hoida.
-0   +0
simsik 26-07-06, 15:42:59
Siinloetu põhjal järeldan, et haldureform koosneb vaid ametnike töökohtade probleemide lahendamisest... Muu paistab olevat tühiasi.
-0   +0
PuuPea 26-07-06, 15:49:57
Tegelikult Vevers oli koguaeg haldusreformi pooldaja. Vee tõmbas peale kodanik Lehesadu, kes 9 ameti kõrval oma nälga nägi. Kuigi nälg tuli uute valimistega ikkagi. Veversi häda oli see, et ta hääl ei kostnud vallamaja juurest kaugemale.
-0   +0
kiisu 26-07-06, 20:03:54
võibolla häda on hoopis sellest, et vallavanemast on saanud vanapapi,peab siis vallavanem kindlasti pensionär olema.
-0   +0
huvitav, 26-07-06, 20:36:48
kelle jalas on Kaarma vallas püksid? Kas sekretäri või ....?
-0   +0
koit 26-07-06, 21:03:16
hr. vevers tuulikute paigaldamisel ei maksa lihtsameelselt uskuda ei 30 ega300m paigalduse kaugusi elamutest, löö lahti keskonnamõjude hindamise aruanne ja sa leiad,et kolme tuulegeneraatori puhul on ettenähtud piirkaugus elamutest täpselt 468m,milleks selline kaugus,selle suudad ise ära arvata ja miks sikassaare küla puhul sellest kinni ei peetud tead ise paremini.
-0   +0
mõttetu jauramine 26-07-06, 23:01:51
Kui ENSV-st ei taheta teha EESTI WABARIIKI, s.t. EESTLASTELE SOBILIKKU paika, ei ole mõtet ei haldusreformil ega miskil muul. On olemas väljend: totaalne muutumine. Praegu valitseb ENSV-s totaalne lollitamine, seda eriti peremeesrahvuse EESTLASTE suhtes, kus mingit ENSV varianti püütakse EESTLASTELE pähe määrida kui EW-d ja sellega siis lehvitada.
EESTLANE peaks minema pühkima kommaritest lollitajad ja ei laseks ennast lollitada mõttetustega. Väidan, et nn.haldusreform kiirendab EESTI RIIGI allakäiku. EESTIS puudub isamaalisus. Minu arvates on see õhkkond, mis Eestis valitseb, mingi kõrtsitoa oma, kus üks tahab oma lollustega teist üle trumbata. Praegu on see jama aga veel õied. Viljad alles tulevad. Ka EL ei päästa meid ega ka eurooplasi. Tihe öötöö ja selle tulemuste mõistusega, aga mitte liigse rahaga paikapanek maksab.
Jõudu meile kõigile oma juurte poole tagasipöördumisel! Oma lapsed, oma põllumajandus (toit), oma sõjavägi jne jne. ja alles siis mööda maailma tolamine. AGA MIDA SA POISIKESTEST JA KOMMARITEST ikka loodad. Ainult paska.
-0   +0
okupatsioonijälestus 26-07-06, 23:04:59
Bornholm on hulga kaugemal keset merd ja väiksem saar, seltsimehed. Muide, kas silla ehitus käib. Ah et ENSV peaokupant savisaar segab. Noh jalust ära see südamehaige. Mingu Venemaale ravile ja saagu ka rotimürki nagu Benno Leesik ja Robert Lepikson.
-0   +0
juula 27-07-06, 10:31:16
kas mitte see vallavanem ei olnud kungine saare ept tippkommunist.
-0   +0
mari 27-07-06, 13:39:05
Vahete-vahel loen kommentaare ja imestan, kui haiged on inimesed, tahaks küll, et kui midagi on kellegi kohta öelda, see oleks ausam ja ilusam, mitte salakavalal moel tagaselja, nüüd siis kommenteerides
-0   +0
ants 27-07-06, 14:30:25
Niisuguseid mõtetuid kommentaare lugedes, tuleb kangesti tahtmine kahelda nende kirjutajate selges mõistuses ja kas neil tõesti oma ajaga midagi paremat teha ei ole.
Mingeb parem üles mägedesse ...
-0   +0
Topi Rinnahoidja 27-07-06, 14:39:13
H-ref oleks vaja olnud küll.Kärlal kuulukse, et sügisel võimule saanud uus koalitsioon olla vallavanemaga eesotsas juba hunniku sitta ja omale kahmavat kriminaalset värki kokku keeranud. Vaatame, mis sest tuleb.
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2 - Järgmised >>  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» TTÜ professor: päikeseelektri võrku müümine läheb müüjale pigem kallimaks (6)
» Kuressaare joogivesi on nüüd puhas (2)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (43)
» Hiiumaal veel koroonaviirust leitud pole (5)
» Kuressaare linna elanikke hoiatatakse võimaliku saastunud kraanivee eest (1)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 4833 Veebimajutus: www.eq.ee