Pühapäev, 26. märts Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Hoolimatud suvitajad muudavad Mändjala ranna prügimäeks  
 
Järgmised Viimased
20 kommentaari
 
 
Huvitav 13-07-06, 20:43:19
No, see on ju loll inimene, kes lepingu praegu sõlmib. Keegi ametnikest 18000 krooni trahvi naguinii ei tee, kuigi võiks teha, et kord jalule seada. Ja kui Looduskaitsealade keskusel raha ikka jagub, andke teada, laseksin ka oma prügi Teil ära vedada.
-0   +0
raili 13-07-06, 22:59:58
No ons raske panna üles üks viit vinge trahvinõude hoiatusega,olekski asi lahendatud.Naabrivalve ka kehtima .See kes näeb kedagi prahti julmalt maha poetamas,saab teatada teatud instantsidele ,kui suulisele hoiatusele ei reageerita.Hoidkem siis üheskoos oma kodusaar(kogu Eestimaa) puhtana!!! Tuleb meelde tuletada vanu vene aegu - siis olid paigad puhtamad ja inimesed hoolsamad.
-0   +0
teadja 13-07-06, 23:15:24
...ei tegelikult on süüdi ikkagi see raadio, mis eelmisel aastal suvepäevi seal pidas.
Kindel see, ega inimesed sodi tee...
-0   +0
Hooliv puhkaja 14-07-06, 14:59:28
Vevers: "...Suveperioodil vastutab parklate (6 tk.) korrashoiu eest Looduskaitseala Keskus ...". Lootes, et vallavanem teab, mis räägib, on kommentaarid liigsed. Soe soovitus "prügikott koju kaasa võtta" on sama, kui soovitada inimestel kempsu puudumise korral häda koju viia. No olgem kõik asjapulgad mõistlikud. Kes või mis segab iga parkla juurde lisakonteineri paigaldamist, kui tihedam tühjendamine võimatu on?? Peale selle võiks ju ka rannatsoonis prügikastid olla, kuhu siis jäätisepaber või suitsupakk poetataks, ei tooda neid ju ometi parklasse. Ju neid seal ka ehk on, ja korratut suvitajat seetõttu ka noomida võib, kuid ikkagi arvan, et korratus on korraldamatuse tulemus.
-0   +0
to hooliv puhkaja 14-07-06, 21:32:01
Mine ja vaata, missugune prügi seal on! Vaevalt need puhkajad seal oma 200lt. prügikottidega käivad. Ju ikka need teeäärsete suvilate ja majade omanikud on, kellel prügiveo eest tasumine üle jõu käib. Äkki tead, kes seda Tehumardi prügikasti täidab, mis on suurem kui teised ja randagi nagu pole, aga kast ei paista vahel prügi alt väljagi.
-0   +0
pimedatele saarlaste 15-07-06, 13:54:29
piirake seda turistide karja voolu sinna saarele, enne kui päris prügimäel elate
-0   +0
to raili 15-07-06, 14:36:39
Vene ajal ei olnud prügimäel väravavalvet, vii palju tahad ja too palju tahad, ning kõik tasuta. Ega see prügiveoleping ju tegelikult probleemi ei lahenda, sest ehituspraht, vana mõõbel, külmkapid jne. tuleb ju endal ära toimetada, seda ju kodukonteinerisse ei pane?
-0   +0
suvitaja 15-07-06, 21:16:20
jaah...külmkappe, ehitusprahti ega vana mööblit nagu polnud märgata, samas hästi palju pappnõusid, plasttaarat- kõike seda, mida just suvitajad, mitte kohalikud võivad endast maha jätta. kurb oli seda vaadata tõesti, asja lahendaks lihtsalt sagedasem prügikasti ümbruse koristus!
-0   +0
Mari 15-07-06, 21:20:08
Olin minagi ehmunud, kui teisipäeval Mändjala rannas käisin, et parkimisplatsi ja metsa piiril on suur prügila. Aga mul selline mure, et alla 600 ruutmeetri aeda harides tuleb ka kive maa välja. Kivisid konteinerisse panna ei tohi. Kuhu need ämbritega viia? Kuna krunt on pisike, pole komposti tegemine võimalik.Kuhu panna niidetud muru ja rohitud umbrohi?
-0   +0
Noh 15-07-06, 21:30:58
Kuressare valla ajal oli iga suvi tööl inimene kes parklaid koristas. Nüüd vist hoitakse palgaraha kokku. See kuidas rand ja parklad välja näevad peaks ikka natuke Kaarma valla mure ka olema. Ja muidugi on inimesed ise ka nagu sead, mis maha kukub see ka jääb. Ei mõelda et omal oleks ka järgmine kord puhas koht kuhu ujuma jne. tulla. Ja ühe parkla juures oli küll gaasipliit.
-0   +0
Mari 15-07-06, 21:44:33
Loomi ei tohiks küll inimestega võrrelda. Sead ei joo ega laaberda. Sead on aedikus, kuhu nad vastu oma tahtmist pandud. Ei saa nad ka oma mustust väljapoole aset viia.
-0   +0
sass 16-07-06, 08:02:00
Ütelda kes loll, see loll, ega seda rannas ümber ei õpeta(ehk ainult saaks valvata). Seega probleemid prügiga peab lahendama maaomanik ja vald. Mis siin vinguda.
-0   +0
õllu 16-07-06, 09:01:40
Au Kaarma vallavalitsusele, kes need prügikonteinerid parkimisplatsidele on paigutanud. Tuleb astuda järgmine samm, kaste tuleb tühjendada nende kahe suvekuu jooksul palju sagedamini kui talvel. Kuressaare on samuti suvitajatest pungil, kuid prügikastid üle ei aja. Hakates diskuteerima, kes prügi kasti või kasti kõrvale poetab, kes maksma peab, saame risustatud metsaalused ja lagastatud ranna. Jõudu vallale ja looduskaitsekeskusele!
-0   +0
Ma 16-07-06, 10:53:06
arvan, et linnas ja metsaalustel vahe selles, et linnas enamasti näha, kui kasti kõrvale poetad. Aga metsas oleme sageli üksi ja anonüümsed. Kõik on kasvatuses kinni!
-0   +0
Noh 16-07-06, 13:38:06
Vabandan sigade ees! Siga tore loom, aga inimesed on... ei leiagi kohe õiget sõna
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2 - Järgmised >>  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» TTÜ professor soovitas muuta elektri võrgutasude hinnastamist ja jätkata põlevkiviga (53)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (25)
» Endise tippkommunisti euroametisse soovitanud Parts sõidab Brüsselisse kommunismi hukka mõistma (9)
» Hiiumaal veel koroonaviirust leitud pole (4)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 3364 Veebimajutus: www.eq.ee