Neljapäev, 1. juuni Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Rasked lumeolud ja kadunud kõnnitee  
 
10 kommentaari
 
 
Ennu henrynuum@hotmail.com 15-02-05, 13:14:33
ma tunnen puudust sellest, kui minuvara lääne tuli siia , ma ei uskunud , kõik tänavad tegid peaaegu puhtaks , terve linna kamraad oli töös , absulootselt kallurautod , traktorid töötasid vedasid lund ära , nüüd ei midagi , mingi väärakas kollane ford ja erafirma Saarte tehnika ( otseselt peaks just erafirmat kiitma , kuna nemad teevad tõhusamat tööd kui minu vara lääne vennad ) , tõepoolest viskab üle juba , esimene aasta tõestasid milleks on suuteline , nüüd need eelmised aastad ei aita ka kärbsesitta
-0   +0
Ebanormaalne töö 15-02-05, 14:00:43
Kui tehnika sajandivanune siis sellega ikka lund ei lükka! See oli kuldsel vene ajal, kui Zil-d ja suured teehöövlid linnas väheste autode vahel rallisid. Nüüd aeg edasi läinud ja vaja kaasaegset tehnikat. Või võtke Eeliku soovitusel auto tuppa kaasa, et mehed saaksid lund koristada. Millal mõni masin IDA NIITU ära eksib, sinna ristmikitele on Kommunaal lausa lumelinnakuid rajanud.
-0   +0
kohalik 15-02-05, 16:20:19
muidugi on teed lumised kui traktorid sõidavad kilomeetreid täis sahad üleval , vahest võiks traktori juhtidele õpetada et sahaga lükatakse lund et sellest ei piisa et ta seal ainult läbi sõidab ega lumi ise eneselt teelt ära ei lähe.
-0   +0
ka kohalik 15-02-05, 20:37:20
Mida see nõunik seal mingist staadionil asuvast kõnniteest jutustas? Kas vennikene nägi und või lihtsalt uneles. Ikkagi nõunik! Sõiduteed on ka päris käest ära. Aga Ellik arvab, et kõik on hästi. Aga rahvas arvab .........
-0   +0
Oh ime! 15-02-05, 20:55:05
Kell on 20.40 ja Kommunaali traktor sõitis tera maas natuke Niidus ringi. Ta sõitis tõesti läbi, nagu päevläbi kõik teisedki autod. Meil aga oleks vaja teed koos ristmikega laiemalt lahti lükata. Milles asi, kas on traktoristile keegi seletanud, mida ta tegema peaks?
-0   +0
traktorist 16-02-05, 00:12:41
jooge diislit ja ärge nutke nii palju
-0   +0
Tiffi 16-02-05, 01:53:29
Varasemast ajast on meeles, et kui teid lahti lükati, siis traktorist vaatas ikka sellise pilguga, et kas ikka sõiduauto pääseb läbi, kas ruumi on parkida jne. Nüüd sõidetakse läbi, aetakse mingi jalgrada sisse, ei mahu kaks autot möödagi sõitma ja kogu lugu. Kas sellist hooldusfirmat me tahtsimegi!?
-0   +0
samuti kuressaarlane 16-02-05, 15:02:00
Olen ikka tõeliselt tige tänavakoristuse organiseerimise peale, sest tõepoolest, kas keegi on ka mõelnud, et Ida- Niitu ei vii ühtki kõnniteed, jalakäijad turnivad autode vahel, sest teeperved on lund täis. Liiklus Tamme poest Ida-Niitu on olematu, sest teeääres pole kõnniteed olemaski.Aga Kaljo Ellik ei tea sellest vist midagi. Ja kui lund on sadanud, lükatakse lumi sinna kus inimesed liigelda üldse saavad. KAS SEE EI OLE SIIS ÜLDSE PLAANISKI KORDA TEHA?
-0   +0
Miks 16-02-05, 21:17:19
Ellik selle looga tegeleb? Linnal on ju palgal insenerid ning isegi keegi nõunik. Kuigi see nõunik ei teadnudki, et KG lastele ei olegi kõnniteed tehtud. Sumpavad tänase päevani lumehangedes. Huvitav oleks teada saada, kui palju maksab linn tänavate lumest puhastamise eest ja kui palju läheb linnale maksma see Toivo nimeline paskvill?
-0   +0
Jah 17-02-05, 12:53:02
Palju maksab see Toivo kiitmise lehekene? Kui palju saaks selle eest linnast lund välja viia? Jne.
-0   +0
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Kuressaare joogivesi on nüüd puhas (2)
» TTÜ professor: päikeseelektri võrku müümine läheb müüjale pigem kallimaks (5)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (43)
» Hiiumaal veel koroonaviirust leitud pole (5)
» Kuressaare linna elanikke hoiatatakse võimaliku saastunud kraanivee eest (1)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 5123 Veebimajutus: www.eq.ee