Teisipäev, 17. mai Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Alkoholimüügi piirangud karmistumas  
 
6 kommentaari
 
 
Mike D 21-11-03, 09:06:17
Mida teeb narkomaan kui ta enam oma harjumuspärast doosi ei saa? Kas volikogu ja valla sotsiaalnõunik oskavad sellele küsimusele vastata? Teie meelest lõpetab narkomaan uimasti tarbimise või hakkab vähem tarbima. Kas tõesti olete te nii sinisilmsed? Narkomaan peab doosi nii või teisiti saama, kas varem või pisut hiljem, aga ta peab selle saama. Ja kui ei saa seda staffi millega ta harjunud on siis otsib ja ka leiab ta mingi aseaine, mis on enamasti, palju hullem kraam. Lp. volikogu, äkki võtate ükskord arutlusele selle teema kuidas teha meie vallas alko- ja narkoennetuslikku tööd. Käppa tõsta ja langetada (suurte juhtide korralduste järgi)suudavad kõik, aga ootaks nüüd ka volikogupoolset algatust ja aktiivset mõttetööd.
-0   +0
Käinakas 21-11-03, 09:17:29
Ma ei tea kuidas on Kõrgessaares, aga igal juhul on see kontingent, kellel hommikul kell 8 kohe nn. doosi vaja, ammu koju kobinud. Ja õhtupimeduses algab elu neil, kellele agarad "täiskasvanu hakatised" kraadidega kraami välja tassivad. OLGU TERVITATUD ALKOHOLI MÜÜK SÜDAÖÖNI!!
-0   +0
Kuule MikeD 21-11-03, 10:29:29
Saa aru, kell 9 keelustamine ei ole täielikult keelustamine. Milles probleem - OSTA VAREM, terve päev on aega. Olen nõus Käinakaga - näe oma sinisest ninaotsast pisut kaugemale. Kui arvad, et vald unistas sellega joomarlusele lõppu teha, siis oled paras naiivitar. Ausalt öeldes tundub imelik, et seni kuni kõik võivad end igal ajal umbe tõmmata pole justkui midagi häda, kui aga üritatakse midagi ette võtta, siis on parmude õiguste kaitsmiseks ülestõusu oodata. Kuigi ühe otsusega tegelikku olukorda ei muuda, on see siiski ehk esimeseks pisikeseks algatuseks/eelduseks olukorra parandamisel. Tegelikult võiks meie ajalehed kirjutada, mis on Haapsalus muutunud sellega seoses lihtinimese ja pol-pääste-haigla arvates.
-0   +0
Mike D 21-11-03, 11:06:14
Mida siis vald selle otsusega soovis? Asi selles ongi, et "midagi üritatakse ette võtta" aga eelnev põhjalik analüüs olukorrast puudub (vähemalt ei ole sellest üldsust teavitatud)ja olen üsna kindel, et ka hilisem uuring, kas sellest otsusest on mingit tolku, jääb tegematta (Kõrgessaare vallal küll sellist kommet ei ole). Kaotaja olen mina ja veel palju inimesi (otsuse vastu oli kümneid kordi rohkem inimesi), võitjaid ma ei näe.
-0   +0
kah käinakas 21-11-03, 15:52:37
Kui inimesel on mõistus peas, siis ta täpselt teab ka kuna ja kui palju ta raha ja aega alkoholile kulutab. Naeruväärt väited, et näe, kell üks öösel tuli kõva võtu isu, kallis apteek avita! Peab see väeti hiidlane siis tõesti kogu aeg lutipudelit imema. Vaadake maailmas ringi! Kui kaugemale ei ulatu, küsige siis tutavatelt, kuidas Soomes, Rootsis inimesed ilma 24 tunnise alkoholi saadavuseta ära suudavad elada!? Ja vaesed ettevõtjad küll! Mõtleks jäävad "suurest" tulust ilma. Lõpuks veel - meie pere noored on üdini head, aga sõbrad näe viivad halvale teele...
-0   +0
Creemzilm 24-11-03, 13:05:17
Äkki vaataks kuidas Kongos ja Koreas on - see on Hiiumaa, see on Kõrgessaare vald, see on Kõrgessaare alevik, kus keskmine kuu sissetulek on 2500 krooni, siin on üks kauplus (Hiiumaa kalleimate hindadega ja kust enam poolt latti vorsi ja 250 grammi viinerit osta ei saa ja mis on lahti kella 19.00-ni) ja üks müügiputka, siin ei ole ühtegi baari, kohvikut ega kõrtsi ja praegust olukorda arvestades lähiaastatel ei tekigi.
-0   +0
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Õiguskantsler: NETS-i mõisted on ebatäpsed ja ametite roll ei ole selge (3)
» Eesti saadab välja 14 Venemaa konsulaartöötajat, sulgeb peakonsulaadi Narvas (9)
» Meie Maa lõpetab homsega ilmumise (2)
» Renault taaskäivitas oma tootmise Moskvas (1)
» Muinsuskaitse selts päästab riigile kuuluvaid Saarnaki hooneid (4)
» Kuressaare lennujuhtimine läheb 2023. aastal üle kaugsüsteemile (7)
» Bensiini hind jääb hinnatõusu järel napilt alla kahe euro (6)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 1070 Veebimajutus: www.eq.ee