Teisipäev, 6. juuni Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | prindi | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Vutiliit: ehitaks Kuressaarde kaheosalise staadioni (2)  
  Seoses plaaniga ehitada maakonna uus esindusstaadion Kuressaare gümnaasiumi juurde on Eesti Jalgpalli Liidul (EJL) ettepanek ehitada sinna erinevate funktsioonidega kaheosaline staadion.

EJL president Aivar Pohlak ütles Kadi raadiole antud intervjuus, et liidu poole pole veel ametlikult pöördutud, kuid ta teab, et plaanis on teha esindusstaadion koolist eemale ja kooli poole rajada kunstmuruväljak, mis oleks KG vajaduste rahuldamiseks piisav.

Pohlaku sõnul on tal välja pakkuda hea kompromisslahendus, mille järgi tuleks kaheosalise staadioni puhul kooli poole kergejõustikustaadion koos kunstmuruga ja bussipargi poole loodusliku muruga jalgpallistaadion. Nende vahel oleks üks kahele küljele avanev tribüünihoone, mille all oleksid mõlema staadioni vajadusi rahuldavad olmeruumid.

Tema hinnangul oleks ökonoomsel toimetamisel praeguse staadioni maa müügist võimalik saada suurem osa uue staadioni ehitamiseks vajaminevast rahast.

Jalgpalli Liit on valmis investeerima

Eesti Jalgpalli Liit on olnud kogu aeg valmis investeerima Kuressaare staadioni jalgpallimuru uuendamisse. “Kuna bussipargi poolel on ka FC Kuressaarele kuuluv eramaa, siis oleks lihtne jõuda kokkuleppele, et jalgpalli puudutav osa jääks klubi majandada ja hallata,” rääkis Pohlak.

“Usun, et meie ettepanek on parem, sest kui muidu oleks vaja kahte hoonet, siis meie ettepaneku järgi saaks ühega hakkama. Lisaks kaoks huvide konflikt, kus FC Kuressaare saaks ise muru eest hoolitseda ega peaks vaidlema selle üle, kas kergejõustiklased tallavad selle peal või ei,” lisas jalgpallijuht.

Praegune on emotsionaalselt heal kohal

“Kui uue staadioni ehitamine päevakorda tuli, oli EJL-i esimene ametlik seisukoht, et kooli staadion ei sobi maakonna esindusstaadioniks, kuna viimane on ka ametlikult Eesti koondise varustaadion.

“Seepärast peab muru olema ideaalses korras, mida koolitundidega pole võimalik tagada,” rääkis Aivar Pohlak, lisades, et isiklikult talle praegune asukoht meeldib ja ta jääb selle toetajaks ka edaspidi.

Spordimeeste algatatud mõte rajada uus maakonna esindusstaadion Kuressaare gümnaasiumi juurde on saanud juba toetuse sihtasutuse Kuressaare Spordibaasid nõukogult.

Linnavalitsus on seisukohal, et uue esindusstaadioni võiks rajada Kuressaare gümnaasiumi juurde, kuid lõpliku seisukoha kujundamiseks on otsustatud algatada protsess parima lahenduse leidmiseks.
 
  Alver Kivi Meie Maa 25-04-2007  
 
Jaga | FacebookTwitter  |
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
 
<< Apr 2007 >>
ETKNRLP
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
  Facebook
Neti.ee
Google
Parvlaevade sõidugraafik
Ilmakaart
Krediidipank
Swedbank
SEB
Online raadiod
Lingileht
Saaremaa postiindeksid
 Piibe, Pärle 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 3845 Veebimajutus: www.eq.ee