Pühapäev, 26. märts Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | prindi | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Toivo Alt: ma ei ole süüdi (60)  
  Ajalehes Meie Maa on ajakirjanik Ain Lemberi sulest ilmunud juba kolm artiklit sellest, kuidas Toivo Alt on korraldanud karjääri kaevandamise ja maa-ainese veo. Tõsi, Keskkonnainspektsiooni inspektor Toomas Liidja isikus on teinud haldusõigusrikkumise protokolli, mis Saare Maakohtus menetlemisel.

Keskkonnainspektsioon süüdistab mind ka kaevandamise korraldamisel Tõnu kinnistul. Kuidas siis asjad tegelikult on?

Tegelikult tegi Toivo Alt Salme vallavalitsusele avalduse kalatiigi rajamiseks Tõnise kinnistule. Avalduse tegemine ei ole teatavasti meie riigis seadusevastane tegu. Kuna kõiki kooskõlastusi tiigi rajamiseks ei saadud, ei hakatud ka tiiki rajama. See, et OÜ Norwest Ehitus Grupp alustas tegevust Tõnu kinnistul ei ole kuidagi seotud tiigi rajamise avaldusega Tõnise kinnistule.

Haldusõigusrikkumise protokollis on kirjas, et töid teostati Tõnu kinnistul ajavahemikul 2. mai 2002 kuni 6. juuni 2002. Toivo Alt ei olnud 2. mai 2002 Tõnu kinnistu omanik. Halduskohtus küsisin Toomas Liidjalt, kes süüdistab mind kaevandamise korraldamises, millest lähtuvalt on nad teinud sellised järeldused? Liidja vastus oli, et nendele on jäänud selline mulje?

16. juunil 2002 on teinud Keskkonnainspektsioon OÜ Norwest Ehitus Grupile protokolli, kus ettevõtet süüdistatakse maa-ainelise ebaseaduslikus kaevandamises. Ettevõtte juht A. Šeršen on protokollile lisanud: “Olen nõus”, millega ta tunnistab ennast süüdi.

Mis siis ikkagi tegelikult toimub?
OÜ Norwest Ehitus Grupp teostab töid Tõnu kinnistul, mille omanik ei olnud 2. mail 2002 Toivo Alt. Keskkonnainspektsioon tuvastab rikkumise ja koostab ettevõttele protokolli. Ettevõtte juht tunnistab oma süüd. Milleks siia loosse on tõmmatud keegi Toivo Alt?

Sellest saan ma veel kuidagi aru, et Ain Lember kirjutab üliemotsionaalse loo (mis tõenäoliselt on tellitud), valimised ikkagi tulekul. Murelikumaks teeb mind aga hoopis see, et Keskkonnainspektsioon tuleb pärast sellise artikli avaldamist mind süüdistama, samas toetumata ühelegi konkreetsele faktile (lugu ilmus 27. juunil, protokoll koostati 5. juulil).

Kokkuvõtteks võin lehelugejale kinnitada, et kalatiiki ei ole ma rajama asunud ja Tõnu kinnistul Tehumardi külas ei ole ma kellelegi andnud korraldust liiva kaevandamiseks.
 
  Toivo Alt Meie Maa 15-08-2002  
 
Jaga | FacebookTwitter  |
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
 
<< Aug 2002 >>
ETKNRLP
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
  Facebook
Neti.ee
Google
Parvlaevade sõidugraafik
Ilmakaart
Krediidipank
Swedbank
SEB
Online raadiod
Lingileht
Saaremaa postiindeksid
 Immo, Imand, Imant 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 3379 Veebimajutus: www.eq.ee