Teisipäev, 26. september Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Naljanurk
  Lisa anekdoot
Uudised
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
 
  Naljanurk
 
 
Esimesed Eelmised Järgmised Viimased
Kokku 1555 anekdooti
 
Ivo ivo.arens@mail.ee 05.04.2004, 15:47:02 [Pärnu-Jaagupi]
Jänes kõnnib ja kukub musta auku ning lausub:"Kui ma siit 5 minuti jooksul välja ei saa, sis ma lähen minma."
Hääleta: 1 2 3 4 5
 
jakob hellcenter@hotmail.com 09.05.2006, 21:44:45 [tallinn]
Oravalugu

Mees läks välismaale ja ostis orava, tagasiteel pani ta orava püksi, sest tal ei leidunud kotti ega puuri, kuhu oravata panna... Lendavad siis kahekesti abikaasaga lennukil, kui äkki mees karjub "AAAHHH !!!!" Naine küsib "Mis juhtus?" Mees vastab "Ah ei midagi, pärast kodus räägin."Varsti karjub mees jälle "UUUhh ! " naine küsin jalle mis juhtus ja mees jälle vastas samaga mis eelmine ordki. Kolmas kord karjus meed õige kõvasti "aiaiaiaiiaaiii!" ja naine küsis mis juhtus ja mees vastas "pärast kodus räägin"....Kodus siis naine küsib: Mis seal lennukis sul siis juhtus?" Mees seepeale: " vaata mul oli orav püksis. Esimene kord kui karjusin, nägi ta minu m***i ja arvas et need on pähklid ning sõi ära. Teine kord nägi ta minu Pe***ist, arvas et see on puu, ning hakkas, auku sisse näksima. Kolmas kord, nägi ta mu tagumikuauku, arvas et see on ta urg, ja puges sisse "
Hääleta: 1 2 3 4 5
 
liisa liisaberta@hot.ee 10.01.2006, 15:02:56 [kuressaare]
juku läks üks päev kooli viskas pliiatsi laua alla ütles õpetaja õpetaja teil on täna valged aluspüksid .Juku läks teine päev kooli viskas pliiatsi jälle laua alla siis ütles õptaja õpetaja teil on täna roosad aluspüksid . juku läks kolmandal päeval kooli ja viskas pliiatsi jälle laua alla ja ütles õpetaja õpetaja teil ei olegi täna aluspükse ..........
Hääleta: 1 2 3 4 5
 
siim hazq@hotmail.com 05.04.2004, 15:47:02 [tallinn]
kolm geid on vanglas wc's.esimene peeretab:kohhh,teine peeretab:kohhh ja kolmas peeretab:prrrrrrrrrr,teised ütlevad korraga:"SÜÜTU" :)
Hääleta: 1 2 3 4 5
 
anekdoodi vestja 10.01.2006, 15:02:56 [viimsi]
Eestlane ja lätlane kohvikus

Eestlane istub kohvikus ja einestab. Tal on kohv, müsli ja moosivõileib.
Lätlane istub tema lauda, mälub nätsu ja alustab vestlust.
"Kas teie, eestlased, sööte kogu leiva ära?"
Eestlane vastab pahaselt:
"Loomulikult."
Lätlane puhub suure nätsumulli ja ise rahulolevalt irvitades räägib:
"Meie mitte. Lätis me sööme ainult leivasisu ära. Koored me kogume konteineritesse, töötleme ümber, kasutame müsli tootmisel ja müüme selle Eestisse."
Eestlane ei vasta midagi. Lätlane puhub jälle suure nätsumulli ja küsib:
"Kas te sööte võileiba moosiga?"
"Loomulikult sööme."
"Meie Lätis sööme ainult värsket puuvilja. Kõik seemned, kestad ja ülejäägid kogume konteinerisse, töötleme ümber, kasutame moosi tootmisel ja müüme siis Eestisse."
Laseb jälle ühe nätsumulli.
Eestlasel saab hing lõpuks täis ja ta küsib:
"Mida te teete kondoomidega peale kasutamist?"
Lätlane:
"Viskame loomulikult minema."
Eestlane:

Hääleta: 1 2 3 4 5
 
anekdoodi vestja 01.08.2004, 23:56:57 [viimsi]
Vanglas

Ühes kongis istuvad zoofiil, sadist, nekrofiil ja ekstreemsportlane.
Zoofiil ohkab: "Oleks siin ükskõik mis asi, oleks siin näiteks kass, tõmbaks kohe läbi."
Sadist ütleb seepeale: "Siis tapaks ma kassi ära."
Nekrofiil: "Siis tõmbaks mina selle kassi läbi."
Ekstreemsportlane kükitab nurgas ja teeb vaikselt: "Mjäuuu..."

Hääleta: 1 2 3 4 5
 
anekdoodi vestja 01.08.2004, 23:56:57 [viimsi]
Rikaste pidu

Poiss läheb rikaste peole. Seal tuleb ta juurde üks tüdruk ja küsib: "Kas sul 3-korruseline villa on?" Poiss vastab, et ei ole.
Tüdruk küsib: ”Aga kas sul kurbade silmadega mersu on?" Poiss vastab jälle, et ei ole.
Pärast läheb poiss koju ja räägib isale, mis tüdruk tema käest küsinud oli. Isa vastab seepeale: ”Su Corvette'i võin maha müüa küll ja Mersu osta, aga villalt ma küll kahte korrust maha võtma ei hakka!”

Hääleta: 1 2 3 4 5
 
anekdoodi vestja 10.01.2006, 15:02:56 [viimsi]
Surmasõlm

Lendur & autojuht patsivad, et kumb lööb enne kõrval istudes araks. No lendavad siis enne lennukiga. Lendur stardib, siis tirib juhtpuldi järsku endapoole öeldes: "võtan sada", lennuk kolaki 100m kõrgemal, vaatab siis autojuhi poole, see muigab. Ok, lendur tirib veel järsemini 100m, autojuht muigab ikka. Lendab siis pilvedesse, lendur ülteb: "nähtavus null, sõidan näitude järgi", vaatab autojuhi poole, see naudib. Lendur: "nüüd tuleb surmasõlm". Maanduvad siis lõpuks ja lendur küsib siis, kuidas oli, autojuht umbes nii, et võiks teisele ringile minna.
Nüüd siis sõidab autojuht autoga ja lendur kõrval, no sõidavad juba natuke aega, siis võtab autojuht istme alt viinapudeli ja ütleb: "võtan sada" ning vaatab lenduri poole, see muutub närviliseks, natukese ajapärast võtab veel 100 ja lendur muutub juba näost valgeks. Noh nüüd tõmbab autojuht kapotikaane ette lahti ja ütleb: "nähtavus null, sõidan näitude järgi", lendur hüppab autost välja. Autojuht jääb seisma, keerab ringi ja küsib: "miks sa maha hüppasid, surmasõlm jäi veel tegemata!?!"

Hääleta: 1 2 3 4 5
 
anekdoodi vestja 01.08.2004, 23:56:57 [viimsi]
Neli nunna Peetruse juures

Neli nunna lähevad taevasse. Väraval peab neid Peetrus kinni. Küsib esimese käest: "Kas sa oled kunagi oma elus pattu teinud?" Nunn tunnistab, et katsus sõrmeotsaga kord mehe suguelundit. Peetrus käsib nunnal sõrme imevette pista ja laseb ta seejärel väravast läbi. Teisele nunnale esitatakse sama küsimus. See tunnistab et jah, võttis ühe korra mehe suguelundi kätte. Peetrus laseb nunnal imevees kätt pesta, laseb ta väravast sisse ja pöördub kolmanda nunna poole. Kuid enne, kui Peetrus jõuab midagi küsida, lükkab neljas nunn kolmanda eest ja ütleb kategooriliselt: "Mina oma suud selles vees ei loputa, kus teine oma tagumikku pesnud on!"

Hääleta: 1 2 3 4 5
 
anekdoodi vestja 05.04.2004, 16:14:39 [viimsi]
Meie peaminister

Lõbumajas seatakse sisse uut sorti teenus. Naiste kintsude sisekülgedele joonistatakse ühele kintsule Putini portree ja teisele kintsule Bushi portree. Kui klient tunneb ära ühe mehe, siis teenindatakse teda poole hinnaga, kui tunneb ära mõlemad, siis teenindatakse tasuta. Lõbumajja tuleb ameeriklane: "Seda parempoolset meest ma ei tunne, aga vasakul on meie president." Saabki oma soovid poole hinna eest rahuldatud. Tuleb venelane: "Seda vasakpoolset meest ma ei tunne, aga paremal on meie president." Saab temagi poole hinnaga teenindatud. Tuleb lõbumajja eestlane: "Neid kahte äärmist meest ma ei tunne, aga keskel on täpselt meie peaminister Laar."

Hääleta: 1 2 3 4 5
 
henri allik herneskj@hot.ee 31.03.2006, 10:57:53 [kuressaare]
karu valvab silda , et kes üle silla läheb peab oma liiklusvahendi ära sõõma. tuleb hunt rulaga .
karu ütleb:söö rula ära siis saad üle silla . hunt sööb rula ära ja läheb üle silla.Karu küsib:miks sul üks silm nutab ,aga teine naerab?
hunt vastab: üks silm nutab, et pidin enda rula ära sööma, aga teine silm naerab selles pärast, et SIPELGAS TULEB TEERULLIGA!!!
Hääleta: 1 2 3 4 5
 
ege ege.paju.001@mail.ee 29.07.2004, 16:32:17 [siin ja praegu]
elavad yhes suures majas vanapoiss ja vanatydruk
Yhel paeval motleb vanapoiss et ta on juba paris vana ja et olex hea kui olex keegi kes tema eest hoolitsex ja talle suua teex... ja vanatydruk on tead paris kena tots kaa...et laheb ja palub vanatydruku omale naisex.
Aga kuidas siis tutvust sobitada ...et lahex kysix suhkrut voi midagi... ei parem laheb ja kusib panni
Astub siis treppikotta siise ja motleb, et:"lahen ja koputan uxsele...kusin panni, tema siis vastab, et mis sellest pannis, et ta teeb parem mulle ise syya,siis istume ja raagime taga seal ja siis ma palun ta omale naisex...vahetame oma kakx yhetoalist korterit suuremavastu... ja siis yhel paeval ma unustan oma mustad sokkid porandale ja vot siis on jama lahti...!"
Jouab siis lopux vanatydruku ukse taha ja karatab:" PA"HE MAA"RI SE PANN OMALE!!!"
Hääleta: 1 2 3 4 5
 
kairi valgevaarikas@hot.ee 05.04.2004, 16:14:39 [pärnu]
metsas tehti kord et ei tohi maha si""uda.
siis jänesel li üks pääv nii kange häda et lihtsalt pidi tegema oma si"a häda põõsa alla.
siis si""us sinna põõsa alla kuid karu astus tema juurde ja küsis..kuule jänes mis sa seal teed.jänes seepeale võttis kohe sitajunni pihku .ja lausus:püüan liblikaid.karu kohe :noh näita mulle kah liblikaid .....jänes avas peo ja lausus:"vaata "näh lendas ära ja sittus kah käepeale no on võrukael.
Hääleta: 1 2 3 4 5
 
steven stek@hot.ee 01.08.2004, 23:56:57 [keila]
Eestlane,venelane ja ameeriklane vaidlevad,et kes kus on käinud.venelased räägivad,et me oleme kuu peal käinud,teised koik ooooooo vot see on päris äge.ameeriklased me käisime marsi peal koik on vaimustuses,et see on ikka koige ägedam.Eestlane me käisime päikse peal teised ytlevad et see pole voimalik,eestlane ytleb sellepeale,et nupu peab ka peas olema me käisime õhtu.
Hääleta: 1 2 3 4 5
 
Sander 05.04.2004, 16:14:39 [Viru-Nigula]
Läinud meie peaminister Juhan Parts turismireisile puhkama ja õpetajate streigist üle saama.Seisab ja vaatab juba hulk aega Pisa torni, lõpuks ütleb:"Mis kuradi juttu nad ometi ajavad, et see viltu on?"
Hääleta: 1 2 3 4 5
 
sss 05.04.2004, 16:14:39 [Kuressaare]
George Bush JR on väljasõidul Hudson jöe rannal kui äkki märkab imelist
pilti... Kolm valget meest söuavad paadiga nii et higimull otsaees ja
neeger vesisuuskadel järel. Bush leiab et see see on küll eeskuju vääriv
tegu ajastul mil nii palju räägitakse rassismist ja otsustab mehi
autasustada. Kutsub nad Valgesse Majja, söödab ja joodab kuninglikult
ning tagatipuks kingib meestele veel tuttuue paadimootori...
Lahkudes, Valge Maja trepil üks meestest ütleb sõpradele: "Täiega hea
mees see Bush aga alligaatorijahist ei jaga küll mitte sittagi..."

Hääleta: 1 2 3 4 5
 
Maria mariaharri@hot.ee 26.08.2005, 16:17:45 [Pärnu]
-Tere. Kuidas sinu joodik eleb? Ikka joob,käib kazinos,restoranides raha raiskab?
-Ei,mina olen temaga tõsiselt rääkinud,ja tema rohkem ei joo,ei suitseta ja restoranis ei käi.
Vaikselt lamab reanimatsioonis.
Hääleta: 1 2 3 4 5
 
katrina katrina12@hot.ee 26.08.2005, 16:17:45 [pärnu]
Potsataja jookseb suure kiiruga Gena juurde. "Gena.Gena! Kübarmoor sai lapse. Roheline ja suurte kõrvadega. Eksju meie pole süüdi."
Hääleta: 1 2 3 4 5
 
Marjo 26.08.2005, 16:17:45 [Pärnu]
Oli üks päev mil talunaine sünnitas poja. Siis vastas talunaine oma mehele. "Mine ja otsi meie pojale vader!" Siis talumees läks peremehe juurde ja ütles: "Kas sa tuled mu pojale vaderiks?" Peremees vastas: "Ei tule, mind juba kutsuti." Siis läks talumees sulase juurde ja küsis: "Kas sa tuled mu lapsele vaderiks?" Sulane vastas: "Tulen tulen, kui peremees tuleb."Siis vastas talumees: "Ei, peremees ei tule." Siis ütles sulane: "Siis ma ei tule." Talumees läks kurvalt koju, kuid siis kohtas ta rebast ja küsis: "Kas sa tuled mu lapsele vaderiks?" Rebane vastas: "Jah, tulen tulen." Ning talumees ja talunaine said oma pojale nimeks Rein. Ja rebast kutsutakse reinuvaderiks ehk talumehe ja talunaise poja Reinu vaderiks.
Hääleta: 1 2 3 4 5
 
tibu kaazi@hot.ee 27.11.2005, 20:49:28 [saarlane]
Jukult küsiti koolis:
Õpetaja küsib:"Kust tuleb elekter?"
Juku:"Loomaaiast."
Õpetaja:"Kust saa seda võtad?"
Juku:"Isa alati ütleb, kui elekter ära on, et pagana ahvid, võtsid jälle elektri ära!"Hääleta: 1 2 3 4 5
 
  Lehekülg 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 - Järgmised >>  
 
 
  Otsing Saarlasest
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
  Facebook
Neti.ee
Google
Parvlaevade sõidugraafik
Ilmakaart
Krediidipank
Swedbank
SEB
Online raadiod
Lingileht
Saaremaa postiindeksid
 Valve, Valvi, Velve, Vilve, Vilvi 
» Müüa Bella paat 800 eurot.
» Müüa kasutatud katuseplekk, 500 eur
» plastikvann
» Ostan väikese krundi vôi vanema maja Kuressaares
» Üürile anda kahetoaline korter
» Üürile anda 3-toaline korter merevaatega 450 €
» Üldehitus ja viimistlustööd
» Peugeot Partner
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 1299 Veebimajutus: www.eq.ee